Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. :polew: :polew: :polew: dobre
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no napewno :gwizdanie: za nisko upadam po piciu z wami P.S. dopisałam Wam Michasia do pokoju w BT ;(
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiem Panton, kawka u Miśków expresso paluszki lizać :oklaski:
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co się cieszysz ??? będę jak Ty kawkę z expresu sączyć :gwizdanie:
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pierd...trening więcej z nimi nie pije :>
  6. no podobno dopiero od trzeciej zapałki a koleś ponoć doskoczył do strażaków jak przyjechali żeby jeszcze nie gasili bo mu link4 nie wypłaci pełnego casco bo się za mało zjarał dlatego widać na tym jednym zdjęciu strażaka jak stoi i nic nie robi Tomasz po twoich wypowiedziach na forum widzę że szydera dopisuje
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taaaa, znalazłam :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:51_________________________________________________nie wiem co to jest ale ile razy pije z Kasią to łapie zgona chyba chce jej dorównać ale bezskutecznie
  8. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystko pamiętam ja zjeżdzałam po muszli klosetowej [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:47_________________________________________________złota gorzka powaliła złotą
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :gwizdanie: bez komentarza jeśli chodzi o Zakopane
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to dajesz spamiarzu!!!!!!!!!!!!!!!! co tam w Wawie????
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    do cycusia :gwizdanie: :evil: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:05_________________________________________________ale nam się Sebuś oberwie jak Kimi wróci
  12. Przed Toba nic sie nie ukryje... Mialem mala przygode z pompa paliwowa, odmowila wspolpracy I nie porzucone tylko zaparkowane na kilka godzin.... Moglem chociaz blachy zdjac bo wstyd... :gwizdanie: Na dzien dzisiejszy jest OK tylko jeszcze regulacja pompy mnie czeka bo jakas mulasta sie zrobila po naprawie pompki.... ;( I w koncu wyjasnil sie problem z ABS-em, chodzilo o to ze z przodu fela 16" a z tylu 15" i nieprawidlowo zliczala zeby [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:20_________________________________________________ No jak to nie wiesz czyja? Oj zlociutka... :gwizdanie: :bicz3: Ty tam mieszkasz??????????
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi zarobiony
  14. Tomasz koniom daj troche wódki i pójdą bokiem :kox:
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jak umarłam w zeszłym roku w pierwszy dzień to cudowne zmartwychwstanie nastąpiło dopiero ok. 18:00 dnia następnego :gwizdanie: coś w tym stylu właśnie Basia standartowo kuligu z Miśkami nie doczekałam
  16. naprawią i będzie jak Siemianowa
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Złota mam chyba identyczne felgi na swoim jak Ty w avatarze Ladne :naughty:
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba nie jedź do Zakopca tam ludzie umierają :naughty:
  19. nie no myślę że problemu nie bedzie to wielkie :notworthy:
  20. Od tablicy Zakopane do tablicy Kraków od tablicy Zakopane do osiedla Kurdwanów Przecież napisałem to samo od tablicy Kraków mam jescze z pół kilometra
  21. kufffa a mnie nie będzie ;( ;( ;( ;( strzelcie ta okropną śliwowice w moim imieniu
  22. Od tablicy Zakopane do tablicy Kraków od tablicy Zakopane do osiedla Kurdwanów
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak zerknę poprostu czasem :gwizdanie:i kilka wiadomo sci na dzień napiszę, jakieś 100 a wogóle to dzień dobry
  24. Witka wczoraj trasa Zakopane- Kraków 1.15 nie było tragedii ale jechaliśmy około 21 to może już było po korkach :gwizdanie:
  25. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak to kary nie ma? A statystyki...>>??!! Znowu będę na szarym końcu... ;( Teraz się tak to rozkręciło ostatnio, że faktycznie strach odejść od kompa, bo idziesz do WC zrobić siku, wraczasz, a tam trzy strony natrzaskane [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________ Butelke musisz sobie sprawić i przy kompie postawić, tylko wiesz yaką z większą szyjką :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.