Treść opublikowana przez zlota1977
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: dobre
-
Spociki Łódzkie
no napewno :gwizdanie: za nisko upadam po piciu z wami P.S. dopisałam Wam Michasia do pokoju w BT ;(
-
Spociki Łódzkie
wiem Panton, kawka u Miśków expresso paluszki lizać :oklaski:
-
Spociki Łódzkie
co się cieszysz ??? będę jak Ty kawkę z expresu sączyć :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pierd...trening więcej z nimi nie pije :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no podobno dopiero od trzeciej zapałki a koleś ponoć doskoczył do strażaków jak przyjechali żeby jeszcze nie gasili bo mu link4 nie wypłaci pełnego casco bo się za mało zjarał dlatego widać na tym jednym zdjęciu strażaka jak stoi i nic nie robi Tomasz po twoich wypowiedziach na forum widzę że szydera dopisuje
-
Spociki Łódzkie
taaaa, znalazłam :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:51_________________________________________________nie wiem co to jest ale ile razy pije z Kasią to łapie zgona chyba chce jej dorównać ale bezskutecznie
-
Spociki Łódzkie
wszystko pamiętam ja zjeżdzałam po muszli klosetowej [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:47_________________________________________________złota gorzka powaliła złotą
-
Spociki Łódzkie
:gwizdanie: bez komentarza jeśli chodzi o Zakopane
-
Spociki Łódzkie
no to dajesz spamiarzu!!!!!!!!!!!!!!!! co tam w Wawie????
-
Spociki Łódzkie
do cycusia :gwizdanie: :evil: [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 18:05_________________________________________________ale nam się Sebuś oberwie jak Kimi wróci
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Przed Toba nic sie nie ukryje... Mialem mala przygode z pompa paliwowa, odmowila wspolpracy I nie porzucone tylko zaparkowane na kilka godzin.... Moglem chociaz blachy zdjac bo wstyd... :gwizdanie: Na dzien dzisiejszy jest OK tylko jeszcze regulacja pompy mnie czeka bo jakas mulasta sie zrobila po naprawie pompki.... ;( I w koncu wyjasnil sie problem z ABS-em, chodzilo o to ze z przodu fela 16" a z tylu 15" i nieprawidlowo zliczala zeby [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:20_________________________________________________ No jak to nie wiesz czyja? Oj zlociutka... :gwizdanie: :bicz3: Ty tam mieszkasz??????????
-
Spociki Łódzkie
Kimi zarobiony
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Tomasz koniom daj troche wódki i pójdą bokiem :kox:
-
Spociki Łódzkie
ja jak umarłam w zeszłym roku w pierwszy dzień to cudowne zmartwychwstanie nastąpiło dopiero ok. 18:00 dnia następnego :gwizdanie: coś w tym stylu właśnie Basia standartowo kuligu z Miśkami nie doczekałam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
naprawią i będzie jak Siemianowa
-
Spociki Łódzkie
Złota mam chyba identyczne felgi na swoim jak Ty w avatarze Ladne :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Seba nie jedź do Zakopca tam ludzie umierają :naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
nie no myślę że problemu nie bedzie to wielkie :notworthy:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od tablicy Zakopane do tablicy Kraków od tablicy Zakopane do osiedla Kurdwanów Przecież napisałem to samo od tablicy Kraków mam jescze z pół kilometra
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
kufffa a mnie nie będzie ;( ;( ;( ;( strzelcie ta okropną śliwowice w moim imieniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Od tablicy Zakopane do tablicy Kraków od tablicy Zakopane do osiedla Kurdwanów
-
Spociki Łódzkie
tak zerknę poprostu czasem :gwizdanie:i kilka wiadomo sci na dzień napiszę, jakieś 100 a wogóle to dzień dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witka wczoraj trasa Zakopane- Kraków 1.15 nie było tragedii ale jechaliśmy około 21 to może już było po korkach :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Jak to kary nie ma? A statystyki...>>??!! Znowu będę na szarym końcu... ;( Teraz się tak to rozkręciło ostatnio, że faktycznie strach odejść od kompa, bo idziesz do WC zrobić siku, wraczasz, a tam trzy strony natrzaskane [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 18:57_________________________________________________ Butelke musisz sobie sprawić i przy kompie postawić, tylko wiesz yaką z większą szyjką :naughty: