Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. to co nie przyjedziesz juz po mnie
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    stukajcie sie ,trzepcie gruchy a ja ide spac bo jutro trzeba do pracy wkoncu
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartus nie wiem bo mnie tam nie ma obstawiam ze Jarek znowu ma jakis fajny pomysl i dlatego pyta
  4. piekna!!!!!!!!!!!!!!! :slina: gratki, chyba nie zle sie prowadzi
  5. no następnym razem przyjadę po ciebie bo ty to ewidentnie już drogi na spoty zapomniałaś :bicz3: zapraszam... Sztokholm City wiesz takie miasto po drugiej stronie Baltyku :gwizdanie: to się nam na forum światowo zrobiło jakos tak wyszlo
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokladnie musisz troche wypic zeby zrozumiec lodzkie klimaty
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ty nie nalezysz do tej grupy alkoholikow i bezrobotnych
  8. no następnym razem przyjadę po ciebie bo ty to ewidentnie już drogi na spoty zapomniałaś :bicz3: zapraszam... Sztokholm City wiesz takie miasto po drugiej stronie Baltyku :gwizdanie:
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale rodziny chyba jakieś macie Pod głowe, tą dużą Jarus lepsze sny Ci sie marza :gwizdanie:
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pyton byl chyba pontonem :gwizdanie:
  11. to dobrze o sie nam nie zgubisz
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak bylo w Zakopcu?????
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo dawno tu nie zagladales :gwizdanie: nic sie nie martw Misiek cie zastepowal
  14. jak dla mnie to wogole takich filmow nie lubie
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wasze prawie takie ladne jak wasze auta
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    standart albo picie albo dupcie 2 tematy przewodnie
  17. nuda Polecam z komedii Kick Ass ogladalam, jak dla mnie temat nie do ogarniecia
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kochana no ilez kurka mozna pic [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:11_________________________________________________ha ha ha ta sama mysl
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cześć Aniu :> tylko grzeczna tam bądź !!! ja zawsze jestem grzeczna tutaj tez pada od rana i na plusie
  20. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Cześć, Aniu Przekaż pozdrowienia dla łosi reniferow :gwizdanie: :tongue4:
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wstawac spiochy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! calusy ze Szwecji do Polski wyladowalam
  22. Jak kozaczy... A żeby na zlot przyjechać i pokazać konkret gardełko z Grodu Kraka to nie nie kuś po przylecę i wtedy zobaczymy na co co cię Jaruś stać
  23. Złota zmywacz do paznokci to w chemicznym chyba jak potrzebujesz :gwizdanie: jak chcesz, to moj sasiad ma znizke :kox: nie próbowałam.. mówisz że dobry :gwizdanie: i jeszcze znizke masz :evil:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.