Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra romans=biznes=sprawe=misje nie można tak od razu chłoptasiu
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    gejowo.pl znowu :gwizdanie:
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tylko narzekacie
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja też jestem stara, ale fajna tak jak te zdjęcia
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zygota??????????
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,148863,vSort,1,vTime,3 Michaś znalazł [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 19:37_________________________________________________tylko nie wiem czy tam jest jedna czy dwie
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rem1ka już go lubie!!!!!!!!! a co do spota wakacyjnego Kimi to musimy zrobić go w 1 połowie lipca bo ja niestety w sierpniu muszę wrócić do Szwecji [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:16_________________________________________________cześć Bartek :>
  8. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    towarzystwo zdjęcia fajne ,podoba mi się numer 5 a czyja ta niunia czerwona?????????????????
  9. za***ista a ja na początku przeczytałam lubie jebac w kościół i nie mogłam zajarzyc o co kaman??????? no chyba że to dla DJ specjalna seria a ja tu w Szwecji drukuje, haftuje sobie a wy takie ceny podajecie że szok... :gwizdanie: ale jak będziecie zamawiać to ja tez chce jakąś ładną
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    powitała z wieczora
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wolno chwalić bo spocznie na laurach :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 19:26_________________________________________________cześć Madzia
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czyli cały zwierzyniec :kox:
  14. kurna kiedy to było :gwizdanie:
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z osiołkiem i barankiem
  16. wisła ....wisełka kocha............. BRY! Tomasz może nie zrozumiałam aluzji ale Cuber lubi ten drugi klub z Krakowa, wiesz ten na C
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co dobranoc co dobranoc o tej porze??????? dobry wieczór towarzystwo
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oj pamiętam :polew: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________kochana widziałąm zdjęcia, koszulka leży jak ulał
  19. Będę tatą :-)) a ja jestem mamą
  20. Osiołku zadzwoń ty do Michała!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie:
  21. PODSUMOWUJĄC!!!!!!!!!!!!!!! Jak dla mnie robienie z igły widły.reportaż nakręcony dla sensacji, jeśli wiedzą kto jest instruktorem w tej szkole to od razu zwolnić i kolegium dowalić za głupote!!!!!!!!!!! A prawda jest taka, kto nie jeżdził ciężarówką nigdy nie zrozumie zachowania takiego kierowcy na drodze Całkiem inna technika niż w osobówce tysiące a może i miliony doświadczenia za kółkiem!!!!!!!!! A kierowcy-oszołomy jeżdzą i tirami i osobówkami, na to nie ma reguły
  22. W Szwecji benzyna kosztuje 14 koron za litr czyli jakieś 6 zeta z haczykiem, także w Polsce jeszcze nie najdrożej
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zmęczona bardzo po wizycie w kraju ale już w domu
  24. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka Łódz z wieczora
  25. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokładnie :evil:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.