Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
dobra romans=biznes=sprawe=misje nie można tak od razu chłoptasiu
-
Spociki Łódzkie
gejowo.pl znowu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
tylko narzekacie
-
Spociki Łódzkie
ja też jestem stara, ale fajna tak jak te zdjęcia
-
Spociki Łódzkie
zygota??????????
-
Spociki Łódzkie
http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,148863,vSort,1,vTime,3 Michaś znalazł [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 19:37_________________________________________________tylko nie wiem czy tam jest jedna czy dwie
-
Spociki Łódzkie
rem1ka już go lubie!!!!!!!!! a co do spota wakacyjnego Kimi to musimy zrobić go w 1 połowie lipca bo ja niestety w sierpniu muszę wrócić do Szwecji [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 12:16_________________________________________________cześć Bartek :>
-
Spociki Łódzkie
towarzystwo zdjęcia fajne ,podoba mi się numer 5 a czyja ta niunia czerwona?????????????????
-
Gadżety A4 Klub Polska LDZ Banda
za***ista a ja na początku przeczytałam lubie jebac w kościół i nie mogłam zajarzyc o co kaman??????? no chyba że to dla DJ specjalna seria a ja tu w Szwecji drukuje, haftuje sobie a wy takie ceny podajecie że szok... :gwizdanie: ale jak będziecie zamawiać to ja tez chce jakąś ładną
-
Spociki Łódzkie
powitała z wieczora
-
Spociki Łódzkie
nie wolno chwalić bo spocznie na laurach :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 19:26_________________________________________________cześć Madzia
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
czyli cały zwierzyniec :kox:- Ceny paliwa marzec 2026
kurna kiedy to było :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
z osiołkiem i barankiem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wisła ....wisełka kocha............. BRY! Tomasz może nie zrozumiałam aluzji ale Cuber lubi ten drugi klub z Krakowa, wiesz ten na C- Spociki Łódzkie
co dobranoc co dobranoc o tej porze??????? dobry wieczór towarzystwo- Spociki Łódzkie
oj pamiętam :polew: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 22:06_________________________________________________kochana widziałąm zdjęcia, koszulka leży jak ulał- Będę tatą :-))
Będę tatą :-)) a ja jestem mamą- Poszukiwany kierowca solówki.
Osiołku zadzwoń ty do Michała!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie:- Tiry !!! cała prawda
PODSUMOWUJĄC!!!!!!!!!!!!!!! Jak dla mnie robienie z igły widły.reportaż nakręcony dla sensacji, jeśli wiedzą kto jest instruktorem w tej szkole to od razu zwolnić i kolegium dowalić za głupote!!!!!!!!!!! A prawda jest taka, kto nie jeżdził ciężarówką nigdy nie zrozumie zachowania takiego kierowcy na drodze Całkiem inna technika niż w osobówce tysiące a może i miliony doświadczenia za kółkiem!!!!!!!!! A kierowcy-oszołomy jeżdzą i tirami i osobówkami, na to nie ma reguły- Ceny paliwa marzec 2026
W Szwecji benzyna kosztuje 14 koron za litr czyli jakieś 6 zeta z haczykiem, także w Polsce jeszcze nie najdrożej- Spociki Łódzkie
zmęczona bardzo po wizycie w kraju ale już w domu- Spociki Łódzkie
hejka Łódz z wieczora- Spociki Łódzkie
dokładnie :evil: - Spociki Łódzkie