Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poszukiwany kierowca solówki.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: szukam kierowcy ktory jezdzi jezdzil na solowce mam kilka pytan dotyczacych kursu na przewoz osob i rzeczy :>
Opublikowano

Osiołku zadzwoń ty do Michała!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie:

Opublikowano

Kurs na przewóz rzeczy jest taki sam czy jeździsz solówką czy zestawem, a poza tym teraz niema kursu na przewóz rzeczy tylko jest Kwalifikacja Wstępna.

Opublikowano
  • Autor

Kurs na przewóz rzeczy jest taki sam czy jeździsz solówką czy zestawem, a poza tym teraz niema kursu na przewóz rzeczy tylko jest Kwalifikacja Wstępna.

no dobra ale nie o to mi chodzi nowosci zadnej mi nie powiedziales :gwizdanie:
Opublikowano

Czego kolego nie wiesz i czego potrzebujesz, też info poszukuje na ten temat.

Opublikowano
  • Autor

no bo slyszalem taka sprawe na CB jak gadlem z mobilami ze jak pracujesz np. u producenta opon to pracuj u niego na solowce nie musisz miec tej kwalifikacji wstepnej a drugi znowu mi powiedzial ze do 7 T tez nie trzeba miec tego kwita :przebiegly: ale powiem ci ze z tego co widze to masz 20 lat to jeszcze u ciebie jest sytuacja bardziej zlozona bo do kat. C muisz miec ukonczone 21 lat :disgust:

Opublikowano
:) kolego kategoria C to już u mnie od jesieni gnije w tym roku startuje na E do tego
Opublikowano

Kategorie C możesz mieć ...ale pracodawca nie zatrudni ciebie jak nie ukończysz 21 roku życia :gwizdanie: takie jest Prawo

Opublikowano

Kategorie C możesz mieć ...ale pracodawca nie zatrudni ciebie jak nie ukończysz 21 roku życia :gwizdanie: takie jest Prawo

:mysli: ja zdobyłem kategorie CE juz w wieku 19 lat i od 19 juz pracuje zawodowo jako kierowiec cięzarówki :kox: :kox:

Opublikowano

Art. 39a. 1. Przedsiębiorca lub inny podmiot wykonujący przewóz drogowy może zatrudnić kierowcę, jeżeli osoba ta:

1) ukończyła 21 lat;

2) posiada odpowiednie uprawnienie do kierowania pojazdem samochodowym, określone w ustawie z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2005 r. Nr 108, poz. 908, z późn. zm.3));

3) nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy;

4) nie ma przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy;

5) uzyskała kwalifikację wstępną;

6) ukończyła szkolenie okresowe.

2. Wymaganie, o którym mowa w ust. 1 pkt 1, nie dotyczy kierowcy wykonującego przewóz drogowy rzeczy pojazdem samochodowym lub zespołem pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t i nieprzekraczającej 7,5 t.

3. Wymagań, o których mowa w ust. 1 pkt 1, 5 i 6, nie stosuje się do kierowcy pojazdu:

1) do kierowania którego wymagane jest prawo jazdy kategorii A1, A, B1, B lub B+E;

2) którego konstrukcja ogranicza prędkość do 45 km/h;

3) wykorzystywanego przez siły zbrojne;

4) obrony cywilnej, jednostek ochrony przeciwpożarowej lub jednostek odpowiedzialnych za utrzymanie bezpieczeństwa lub porządku publicznego;

5) poddawanego testom drogowym do celów rozwoju technicznego przez producentów, jednostki badawczo-rozwojowe lub szkoły wyższe;

6) odbywającego przejazd bez osób lub ładunku:

a) w celu dokonania jego naprawy lub konserwacji,

B) z miejsca zakupu lub odbioru;

7) używanego w sytuacjach zagrożenia lub przeznaczonego do akcji ratunkowych;

8) wykorzystywanego do:

a) nauki jazdy osób ubiegających się o prawo jazdy,

B) szkolenia osób posiadających prawo jazdy,

c) przeprowadzania państwowego egzaminu osób ubiegających się o prawo jazdy;

9) wykorzystywanego do użytku osobistego w przewozie drogowym osób lub rzeczy;

10) wykorzystywanego do przewozu materiałów lub urządzeń niezbędnych kierowcy do jego pracy, pod warunkiem że prowadzenie pojazdu nie jest jego podstawowym zajęciem.[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2011, 17:59_________________________________________________a i wrazie W , Kontrola drogowa to jest nic. Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że po kontroli ITD dalej już nie pojedziesz, firma będzie musiała przysłać kierowcę spełniającego wszystkie wymagania. Może być mandat za jazdę "bez uprawnień" i kara dla firmy.Lub nawet utrata licencji na transport.. :]

Przy jakiejś kolizji drogowej zapomnij o odszkodowaniu a w razie wypadku z ofiarami lepiej nie pytaj.

Opublikowano

No i wszystko pięknie, czas zdobyć potrzebne kwalifikacje i za roczek startować ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.