Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiecej juz bym nie chcial ale on juz raz byl robiony miesiac wczesniej to idczak wzial 18 tysi [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 16:01_________________________________________________jak dobrze pamietam bo juz tyle tych roznych cen bylo ze mi sie myli czyli wniosek nasuwa sie sam...NOGA Z GAZU!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: P.S. sama nie wierzę że to napisałam
  2. to nie ja Jarko tylko mój samochód, Misiek pewnie pomykał do pracy :> Ale to dobrze że szpiedzy są wszędzie też pozdrawiam dalej ze Szwecji
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to jeszcze raz taki dzwoń i byłoby na taką drugą niunie :gwizdanie:
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a błotnik?? też go chyba potargało??
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cześć Sebuś
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka Łódz chciałam zobaczyć ten rachunek ale mi go nie otwiera napisz ile bo zdjęcia widziałam to wiem co tam nawidziwiałeś
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    urocze miejsce... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dzień dobry :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 12:20_________________________________________________ biedactwo
  8. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ?????????????????????? :tongue4: :tongue4:
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pięknie!!!!!!!!! Banerek pierwsza klasa chodź mogliście swoje zdjęcia wstawić
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z cieplutkiej Szwecji :>
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wstawac!!!! Zwiedzac!!!!!!! Nie spac!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
  12. nie do konca, tez marzna teraz i narzekaja ze im zimno
  13. panią Kiedy przytulisz chłopaków na spocie bo ostatnio wszyscy tak marznęli :gwizdanie: jak zmadrzeja i spoty beda robic w zimie w pomieszczeniach zamknietych a nie na wygwizdowie :gwizdanie: a powaznie dopiero w wakacje
  14. Witajcie Krakusy, chwila przerwy w mroznej Szwecji
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witajcie smutaski zimno macie??? w Szwecji rano bylo -22 stopnie
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej Lodz
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo Baltica doplywa tylko do wybrzeza, jak wejdziesz wglab ladu to zobaczysz
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi jak zwykle losi brak a renifery maja sie dobrze tylko jak przyjechalam to sie do lasu pochowaly
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zostawie bez komentarza :polew:
  20. Turysta poza obsada szalu nie robi :gwizdanie: bardziej melodramat niz kino akcji, ale Angelina ciuchy ma fajne
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pamietam Sebek az taka pijana nie bylam [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 20:19_________________________________________________ do kogo???? :>
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widocznie ma lupiez a Ty nie caluski robaczki
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    buzka Mario i reszta
  24. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kto wam te tytuly nadal, przeciez tego sie nie da skrocic ,ze niby MDSITP oraz MDSFiGS musicie to jakos uproscic :gwizdanie: caluski z poludnia dla LOdzi
  25. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    teraz to juz macie chlopcy pelna inwigilacje ja wam wspolczuje i juz z wami nie zartuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.