Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
nie mam irca i nie jestem chłopem ;(
-
Spociki Łódzkie
oczywiście że przyjade, dla Ciebie to nawet przylece
-
Spociki Łódzkie
nooooo chyba dobrze ale na wakacje mnie Bartek zaprosił także się zobaczymy napewno
-
Spociki Łódzkie
bry u mnie już nie pada ale wciąż biało [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 09:19_________________________________________________a tak było do nie dawna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
same ranne ptaszki ja też! dzień dobry
-
Spociki Łódzkie
na wakacje już się wprosiłam do Ciebie, zapomniałeś???? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i zabłysłeś w swoim stylu dziękuje ci bardzo za tą jakże pouczającą informacje
-
Spociki Łódzkie
pewnie można... porozmawiajmy o autach
-
Spociki Łódzkie
mam gumowego przyjaciela
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomasz jak sie pojawisz walnął byś mi jakiegoś posta na temat silników benzynowych w B6. moze być na PV dobry wieczór all :>
-
Spociki Łódzkie
opał zostaw w Krakowie u Michała
-
Spociki Łódzkie
kiedy śniegi stopnieja.... bilety do Szwecji po pare złoty dosłownie zapraszam :>[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:03_________________________________________________Misiek ja cały czas k...rwa tesknie :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
nie przyjeżdzam.... zostaje tu... wole szwedzką biede od polskiego dobrobytu
-
Spociki Łódzkie
nieee no ta pierwsza jest żenująca, ale reszta [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:50_________________________________________________ snieg nie Tomuś chmura radioaktywna z Japonii aaaaa to dasz sobie rade najwyzej urosnal ci jeszcze dwa cycki :polew: cycki zawsze sie przydadzą
-
Spociki Łódzkie
snieg nie Tomuś chmura radioaktywna z Japonii
-
Ulubione piwo!
myśle że nie popija....
-
Spociki Łódzkie
dobry z wieczora zasypało mnie!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
:>sweet Sweden u nas ciepło a w Polsce??
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: uwielbiam Cie!!!!!!!!!!!!! Aska sie z Tobą raczej nie nudzi
-
Spociki Łódzkie
zawsze woże je w bagazniku, tak jak teraz Tomek drewno
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
frajer to on jest że je kupił
-
Spociki Łódzkie
na wakacje przyjeźdzam do Ciebie
-
Spociki Łódzkie
Czesc Aniu :D dalej tam siedzisz ?? za tym "oceanem" ?? nic mi sie nie chce Ps fajny avatar mmmm ;P siedze Seba i raczej już nie wróce avatarek najlepszy, w końcu miszczuuuuuu strzelał fote
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka Krakusy :>