Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
Ty też :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dobry wieczór gdzie są wszyscy???????????? :gwizdanie:
-
Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
jakie wy macie delikatne gardełka :gwizdanie: :evil:
-
Spociki Łódzkie
ja już po dobry czas aby podnieś 4 litery i coś zrobić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: jarkoczas wolny Ci nie służy :gwizdanie: :polew: wszystkim
-
Spociki Łódzkie
biedactwo :gwizdanie: BTW
-
Spociki Łódzkie
i tak trzymać ide spac dobrej nocki wszystkim Bartkom
-
Spociki Łódzkie
chodził jakiś Pan Bartek po Łodzi i dzieci robił....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co ty nicht arbeiten???? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a tu jak zwykle ciszą i nudą wieje :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
koledzy dowiozą :naughty:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
kurcze,jak by mi to pasowało...chociaż w sumie-zawsze można przejąć stery i próbować,tylko konsekwencją tego będzie pokaz antyterrorystyczny o charakterze odbijania zakładników z rąk wariata :kox: a co też masz problem z dolotem do BT
-
Spociki Łódzkie
same nocne Marki uuupppsss Bartki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
do spania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
obawiam się że w taki sposób może zimowego zlotu nie dożyć????? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
UND ALLES KLAR :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
PEŁNA INWILIGACJA :naughty:
-
Spociki Łódzkie
Basiu STO LAT!!!!!!!!!!!! Dużo zdrówka Tobie i potomstwu Słyszałam że pijemy za dwóch ( GRATULACJE) :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ale Segal to tam gra może w sumie z 10 minut
-
Spociki Łódzkie
DJ chodziło o bibe na której wogóle Ciebie nie było ale kierowca chyba wie ze to o nim
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
piłem w sylwestra, nawet nieźle wchodzi , można nie zapijać ja ostatnio piłam w Zakopcu tą gorzką złotą czy jak jej tam.. też dobrze wchodzi ale wychodzi jeszcze lepiej polecam :gwizdanie: no i czego Anna nie jedzie? :gwizdanie: właśnie.. :gwizdanie: jak dla mnie to za blisko, wolę dłuższe trasy :gwizdanie: a tak na poważnie to mnie w kraju nie będzie ale ale może jakis samolot zabłądzi i poleci do Bukowinki
-
Spociki Łódzkie
z tego co pamietam na ostatniej bibie ktoś nie pił i gadało mi sie z nim bardzo dobrze no chyba że on mnie nie rozumiał :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
może odbijałaś się w lustrze siemian ja pierd...!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wytrzymam z Tobą :bicz3: chciałabyś... :polew: zapomniałeś dodać LUBISZ TO S....
-
Spociki Łódzkie
24 godz na dobe i mega szybkie łącze
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian menu: podjazd pod kościół z sarną na masce (dziczyzna w cenie i do wyboru) odwiezienie państwa młodych do domu w płomiennej atmosferze miłości i skrzynka wódki w bagazniku żeby wypili przed wejściem bo nikt na trzeżwo przejażdzki z Tobą nie przeżyje