Treść opublikowana przez zlota1977
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Damy rade. Przetransportuje ją dla Ciebie Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
Spokojnych Świat dla całej bandy łódzkiej Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowych i spokojnych Swiat dla Klubowiczow. Bedzie ktos we wtorek na spocie. Transporcik koszulke woże w bagażniku dla Ciebie Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
604 462 325 Jędruś ul.ŁanyDzieki.dzwonie[emoji8] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witajcie poszukuje tapicera w Kr lub w bliskiej odległości co mi załozy pas bezpieczeństwa tylni środkowy i dwa airbag-i do siedzeń przednich Ktoś ? Coś? Pozrawiam
-
montaż czujników parkowania PDC tył A4 B8 Avant 2010
Zapytaj WRCLAGUNA. On u mnie montował czujniki i ma wszystko w jednym palcu
-
Schowek na okulary nie domyka
Ja mam tak samo. Chyba kupuje za duze Glassy
-
1.9 TDI AFN 110 KM słabe przyspieszenie
Ja tak mialam przez turbine. Tu bym szukała przyczyny. Do 80 jechala normalnie od90/ 100 nie chciala jechac wogole jakby jej ktos moc oddcial
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wróciła do Szwecji. Mialam Ci ja na spota przywiesc ale niestety nie dotarlam. Moze na BT doczekasz sie [emoji3]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spoko rozliczymy się w Bukowinie [emoji14] Jak bedziemy to pewnie[emoji3] proszęRobert Tobie tez ale w innej sprawie akurat co do tel do elektryka nikt nie odp[emoji8]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej Panowie! CUBER i FANTOMAS dzieki jeszcze raz dotarlismy do domu, wszystko świeci jak nalezy, okazana pomoc bezcenna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajnie tylko w automacie Pablo zmieniam pierwszy raz bo to moj pierwszy automat A wróżka nie jestem jeszcze i numeru do Gruszki nie mam
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Wiesz styl jazdy mi sie nie zmienil od zmiany modelu jsk i trase pokonuje ta sama chodzi mi tylko o to czy rzeczywiscie jest taka roznica miedzy manualem a automatem . To moj pierwszy automat i stad to pytanie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Na swieta jestem w Pl i pytanie gdzie zmienic olej w automacie, macie kogos znajomego i zaufanego i takiego co ma czas miedzy świętami a nowym rokiem???
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
A ja mam 2.0l w automacie i ktos mnie moze uświadomić ile to ma palic bo po B7 z tym silnikiem jestem troche przerazona spalaniem!!! Na pelnym baku robie zaledwie 700km czy to standard???
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
Nio wyszlo super , najpierw wyczyscilam szczotka potem podklad a na koniec farba zblizona do koloru nadwozia. Trzyma sie poki co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na razie wymiana samochodu [emoji13]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robi się. ..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej, znam Olszyne i betony zaraz sie człowiek budzi
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
Bardziej dbam o auto niz o mieszkanie ☺
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki Pawcio na Ciebie zawsze można liczyc a do Grzesia juz napisałam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka panowie zafundowałam sobie B8 zobaczymy czy będę żałować??? strasznie biedna jest i chciałabym załozyć ksenony, orientujecie sie kto i gdzie w Kr. to robi?? na świeta jestem w domu to mogłabym coś pomodzić pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja sie zatrzymalam na czwartkach? Robert ile kompleksowe czyszczenie srodka?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej Spotujecie sie dzisiaj, weznie mnie ktos z Kurdwanowa bo Audi u mech stoi???
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
Wczoraj troche sie robilo a efekt na zdjęciach?