Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kwiatki rzucane pod koła mnie rozpierd..... ?
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Fajna tylko silnik nie ten, poluje na 3l ?
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wlasnie o tym mowie ?
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widze ze Seba jedzie do BT? To ja mam prośbę do jego kolegow zeby ograniczyli mu troche spożycie alkoholu to moze nam jakieś zdjecia fajne porobi;-)
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka?
  6. Ciemna jestem i nie kumam ale licze na oswiecenie w BT? Czasami to lepiej Was rozumiem po pijaku?
  7. Wolę teraz ? ---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- Zamiast sle miało byc ale, sorry pisze z tel i mam literki za blisko i jeszcze tipsy i kiszka czasami wychodzi
  8. Ale o co chodzi , co za bęben? ??
  9. Ja pierdziele sle ty mądry jestes?
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie tylko z Łodzi odchodzą furmanki ?
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to pojedziemy moim i wtedy nie bedzie za ciasno j tam bede szefem I kierowcą?
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bo nie jestes rozowy ?
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co juz sprzedales?
  14. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Damy rade bo jak nie my to kto!?
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I co młody zacieszasz ?
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pracujemy ?
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema?
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak pierwsze slyszysz to ja mogę jeszcze raz powtórzyć? ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- Mysle ze od sanek lepsza będzie cytrynowka?
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jarko nie ugiety ale bede cisnac go w BT
  20. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mam umowę z Madzia ze swoje dwa razy pokaże?
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dobra juz mi Fb doniósł
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Komu????
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co co bo nie jestem w temacie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.