Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
Kwiatki rzucane pod koła mnie rozpierd..... ?
-
Spociki Łódzkie
Fajna tylko silnik nie ten, poluje na 3l ?
-
Spociki Łódzkie
No wlasnie o tym mowie ?
-
Spociki Łódzkie
Widze ze Seba jedzie do BT? To ja mam prośbę do jego kolegow zeby ograniczyli mu troche spożycie alkoholu to moze nam jakieś zdjecia fajne porobi;-)
- Spociki Łódzkie
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Ale ktory? Ten co klęczy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ciemna jestem i nie kumam ale licze na oswiecenie w BT? Czasami to lepiej Was rozumiem po pijaku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wolę teraz ? ---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- Zamiast sle miało byc ale, sorry pisze z tel i mam literki za blisko i jeszcze tipsy i kiszka czasami wychodzi
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Kłysia nic nie krępuje?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale o co chodzi , co za bęben? ??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja pierdziele sle ty mądry jestes?
-
Spociki Łódzkie
Nie tylko z Łodzi odchodzą furmanki ?
-
Spociki Łódzkie
to pojedziemy moim i wtedy nie bedzie za ciasno j tam bede szefem I kierowcą?
-
Spociki Łódzkie
Bo nie jestes rozowy ?
-
Spociki Łódzkie
A co juz sprzedales?
-
Spociki Łódzkie
Damy rade bo jak nie my to kto!?
-
Spociki Łódzkie
I co młody zacieszasz ?
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Jak pierwsze slyszysz to ja mogę jeszcze raz powtórzyć? ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- Mysle ze od sanek lepsza będzie cytrynowka?
-
Spociki Łódzkie
Jarko nie ugiety ale bede cisnac go w BT
-
Spociki Łódzkie
Mam umowę z Madzia ze swoje dwa razy pokaże?
-
Spociki Łódzkie
Dobra juz mi Fb doniósł
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Co co bo nie jestem w temacie?