Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
tak bywa.. ale Czesław Wam śpiewał na pocieszenie chyba
-
Spociki Łódzkie
hejka wujo, gdzie padało???????????
-
A4 b6 1.8t Quattro Film str3
pełny szacun za włożoną pracę pozazdroszczę passssssssji tak trzymać chłopaki:wink:
-
Spociki Łódzkie
BT to obowiazkowo no baa, ja też siemka spamiarze
-
Spociki Łódzkie
Tomek 881025 Ty 2 kwietnia mi w Zgierzu machałeś ?????????
-
Spociki Łódzkie
od tego są murzyny :decayed:siema zarobasy:whistling:
-
Spociki Łódzkie
siemka opijusy widzę że dotarli wszyscy i mają się świetnie osobiście Was podziwiam za ilość wypitego alkoholu:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: ---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ---------- aaaaaaaaa i dzięki za towarzystwo w BT:drunk:
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
my wrócili i nawet bezpiecznie dzięki za imprezę i do następnego roku
-
Spociki Łódzkie
ja tez sie ciesze bo jeszcze 5 dni i PL zobacze Wasze mordki kochane :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej Panowie w niedz popołudnie:hi:
-
Spociki Łódzkie
to ja się wcześniej upalę ---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- Bartek1605 czemu do BT nie jedziesz???????:whip2:
-
Spociki Łódzkie
hejka ja tez , ja tez chcę ale dacie mi coś wcześniej do picia...????????
-
Polecane opony zimowe
Może ja też zabiorę głos w sprawie opon, po pierwszej bogatej w śnieg i lód skandynawskiej zimie w SZwecji opony marki Nokian WR D3 polecam z czystym sumieniem!!!!!!!! przetestowane w różnych warunkach pogodowych , podczas śnieżycy i podczas przylodzenia nawieżchni i przy lekkim deszczu i dostają szóstkę w mojej ocenie:banan: dla porównania ostatnio były KLEBERki i byłam zadowolona ale teraz jestem zadowolona podwójnie!!!!!!!! ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
zabieraj kozaki biore aparat zrobiiiimy avatar avatarek koniecznie:dance: siemka wszystkim.... zimno????????????
-
Spociki Łódzkie
starałam się wgłębić w temat ale chwilowo jestem ponad tym, dzięki Bogu mam co robić a tak po za tym to jadę z Wami do BT cieszycie się???????
- B7 Crew
-
Spociki Łódzkie
Nie jest problemem napisać coś takiego,ale znaleźć już tak cos Ty taki negatywny dzisiaj???/ swięta idą a na temat pracy pogadamy w marcu, nic się nie martw, zawsze coś się znajdzie:wink: ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- taka autostrada przez cały Sztockholm biegnie, ale korki takie jak w PL:naughty:
-
Spociki Łódzkie
no to czas zacząć szukać czegoś
-
Spociki Łódzkie
zapraszałam , zapraszałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
co tam mikołaje???????????
-
Spociki Łódzkie
firmowe audi fiu fiu pani prezesowa kopa Ci zaadzic:whistling: moje , prywatne, własnościowe:decayed:
-
Spociki Łódzkie
a ja mam audi:decayed:
-
Spociki Łódzkie
ja też miałam UNO!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu fiatem jeżdziłeś??????????:shock3: ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- siemka all:hi: