Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak bywa.. ale Czesław Wam śpiewał na pocieszenie chyba
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka wujo, gdzie padało???????????
  3. pełny szacun za włożoną pracę pozazdroszczę passssssssji tak trzymać chłopaki:wink:
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    BT to obowiazkowo no baa, ja też siemka spamiarze
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek 881025 Ty 2 kwietnia mi w Zgierzu machałeś ?????????
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    od tego są murzyny :decayed:siema zarobasy:whistling:
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka opijusy widzę że dotarli wszyscy i mają się świetnie osobiście Was podziwiam za ilość wypitego alkoholu:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: ---------- Post dopisany at 06:55 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ---------- aaaaaaaaa i dzięki za towarzystwo w BT:drunk:
  8. my wrócili i nawet bezpiecznie dzięki za imprezę i do następnego roku
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja tez sie ciesze bo jeszcze 5 dni i PL zobacze Wasze mordki kochane :decayed:
  10. hej Panowie w niedz popołudnie:hi:
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ja się wcześniej upalę ---------- Post dopisany at 10:38 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ---------- Bartek1605 czemu do BT nie jedziesz???????:whip2:
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka ja tez , ja tez chcę ale dacie mi coś wcześniej do picia...????????
  13. Może ja też zabiorę głos w sprawie opon, po pierwszej bogatej w śnieg i lód skandynawskiej zimie w SZwecji opony marki Nokian WR D3 polecam z czystym sumieniem!!!!!!!! przetestowane w różnych warunkach pogodowych , podczas śnieżycy i podczas przylodzenia nawieżchni i przy lekkim deszczu i dostają szóstkę w mojej ocenie:banan: dla porównania ostatnio były KLEBERki i byłam zadowolona ale teraz jestem zadowolona podwójnie!!!!!!!! ---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------
  14. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zabieraj kozaki biore aparat zrobiiiimy avatar avatarek koniecznie:dance: siemka wszystkim.... zimno????????????
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    starałam się wgłębić w temat ale chwilowo jestem ponad tym, dzięki Bogu mam co robić a tak po za tym to jadę z Wami do BT cieszycie się???????
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    też takie posiadam, kupione w lecie za 130 pln i jestem zadowolona:wink:
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie jest problemem napisać coś takiego,ale znaleźć już tak cos Ty taki negatywny dzisiaj???/ swięta idą a na temat pracy pogadamy w marcu, nic się nie martw, zawsze coś się znajdzie:wink: ---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- taka autostrada przez cały Sztockholm biegnie, ale korki takie jak w PL:naughty:
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to czas zacząć szukać czegoś
  20. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapraszałam , zapraszałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co tam mikołaje???????????
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    firmowe audi fiu fiu pani prezesowa kopa Ci zaadzic:whistling: moje , prywatne, własnościowe:decayed:
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja mam audi:decayed:
  24. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja też miałam UNO!!!!!!!!!!!!!!!!
  25. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kłysiu fiatem jeżdziłeś??????????:shock3: ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- siemka all:hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.