Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
my jestesmy 2 lipca, nawet będziemy obok was przejeźdzać
-
Spociki Łódzkie
zobaczymy:naughty: kiedy macie urlop z Kasią?
-
[B5 AFN] Woda na tylnym siedzeniu
a ja tylko dmuchłam z kompresora w odpływy od szyberdachu i woda już nie leci do środka to tak na marginesie:wink:
-
Spociki Łódzkie
hejka paparuchy:)))))))))))) a ja zmieniał na benzynę to żadnej nie chcę
-
Spociki Łódzkie
grozisz mi?????????
-
Spociki Łódzkie
no normalnie na forum nie mogłam wejść??? dopiero mi dzisiaj prezes pomógł a w ogóle to nie mam waszych telefonów i nawet sms wysłać nie mogłam:kwasny:
-
Spociki Łódzkie
hejka:wink: ---------- Post added at 08:33 ---------- Previous post was at 08:32 ---------- jaki tu bałagan!!!!!! muszę to ogarnąć
-
Spociki Łódzkie
wujku Miśku dzięki piękne :notworthy: przesyłka dotarła cała i już wisi na ścianie
-
Spociki Łódzkie
sieeeeeeeeeeema Aniu siena Sebuś :>
-
Spociki Łódzkie
bry :) :) zimno??????????? :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no i dobrze, w końcu zima
-
Spociki Łódzkie
no jeden się obudził ze Szwecji trochę mi tu napadało :>
-
Spociki Łódzkie
no o tą białą pytam właśnie ok ja spadam z dziećmi na lodowisko miłego weekendu, buźka
-
Spociki Łódzkie
jak tam w Łodzi zima?????? przyszła????????
-
Spociki Łódzkie
a ja powitam Łodzianów :>
-
Spociki Łódzkie
cześć Seba :evil:
-
Spociki Łódzkie
myslalem ze cie rozyk jara chyba nie mnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 07:57_________________________________________________zajeb... mi samolot w niedz a już myślałam że do Bukowiny przylecę :wallbash:
-
Spociki Łódzkie
siena różowy feeeeeeeeee
-
Spociki Łódzkie
:> hejka to pewnie merolami odśnieżali z doczepionymi pługami
-
Spociki Łódzkie
co bym tylko grubsza od Ciebie nie była trzymam kciuki
-
Spociki Łódzkie
Kasica Cię pilnuje czy sam dajesz radę??????
-
Spociki Łódzkie
a mi to nawet zdjęć nie chce zrobić ;( co tam w Nowym Roku??????
-
Spociki Łódzkie
ale fajny avatarek masz Misiek
-
Ceny paliwa marzec 2026
14,59 SEK w Szwecji przy dzisiejszym kursie korony po 0.50 zł trochę dużo wychodzi
-
Spociki Łódzkie
cześć łobuzy :>