Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
oooooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 chyba dopiero w wakacje :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2011, 20:40_________________________________________________a przy okazji bo potem może być ciężko Wszystkim Zdrowych Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i jak to mówią w Szwecji GOD JUL :> :> :> :>
-
Spociki Łódzkie
dzięki może jakoś dojedziemy
-
Spociki Łódzkie
siena smerfy :> jak tam w Polen????? pada??????????wiadomości atmosferyczne przed droga potrzebuje :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no i mamy zimę w Szwecji pada pada pada i pada... dzień dobry
-
Spociki Łódzkie
walić PW co tam???????????
-
Spociki Łódzkie
foty, foty,. wejdz na skypa
-
Spociki Łódzkie
już możesz pisać
-
Spociki Łódzkie
:evil: :evil: :evil: uwielbiam...
-
Spociki Łódzkie
ale mi dobrze............. kąpiel z pianką i winkiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: chata wolna miłego wieczoru Łodzianie mrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
-
Spociki Łódzkie
weź ty nie czytaj takich świnstw :bicz3: cmok z wieczora
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ogarnełam spamy dobry z wieczora i spadam do szkoły ehhhhhhhhhhh
-
Spociki Łódzkie
bawcie się dobrze my juz po zabawie idziemy spać :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Ania weź do Zakopca taki zestawik no no i bedzie nowy banerek
-
Spociki Łódzkie
ta na trzecim zdjęciu mi sie podoba bielizna
-
Spociki Łódzkie
ale wam wesoło :polew: [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 15:58_________________________________________________ja też różu nie lubię
-
Spociki Łódzkie
ja wiem.... Ty never :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Wstawać :> Misiek gratki za kolor P.S. Ciebie o nic nie pytam :naughty:
-
Spociki Łódzkie
tak już lepiej :good: :tongue4: :tongue4: :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: a ty się nie śmiej bo kropka dostane
-
Spociki Łódzkie
No wiesz, jesli Cię to tak bardzo interesuje, mogę zaspokoić Twoją ciekawość :naughty: :naughty: poproszę próbkę do Szwecji w słoiczku a tak w ogóle to po to Kimi żebyś się troche uśmiechnął i przestał byc taki poważny, bo po Adminie straciłeś chyba poczucie humoru??
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy przez to wytrysk też ma żółty?????????
-
Spociki Łódzkie
hejka :> KIMImiałam się pytac jak się czujesz z nowym kolorem, co widzisz patrząc codziennie rano w lustro? Twarzowy??????
-
Spociki Łódzkie
smacznego koleżance