Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem tego samego zdania co TY :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pomogłabym wam ale idę się wykąpać daj spokój - za jakiś czas samo odpadnie :polew: Jak z Zakopcem :?: :?: :?: CZYTAJ WYŻEJ :gwizdanie:
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pomogłabym wam ale idę się wykąpać [br]Dopisany: 18 Październik 2011, 20:38_________________________________________________Wujo nme pekaj termin zabukowany, przyjeźdzamy 27 HEJ :>
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co bedzie wtedy??????? avatarek fajny a banerka jak nie był tak nie ma:(
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co cisza!!!!!!!!!!!!!! ja się odzywam
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak... to były kartki na dzieci :polew: :polew:
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja myślałam że teraz to takie używacie????????
  8. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zapraszam :naughty:
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja zrobie specjanie dla Ciebie dni otwarte :> tylko czy będzie Ci się chciało przyjechać do Szwecji :gwizdanie:
  10. nex ja dzisiaj sobie trochę malowałam, jak chcesz...???????
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystko jest kwestią ceny :evil:
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka :> napracowałam się dzisiaj :gwizdanie: przed i po :naughty:
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nieeeeee Ruski będą walczyc o sprawiedliwość wiesz taka przyjaźń polsko-radziecka
  14. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiemy kto ale Ruski już się szykują
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    właśnie też słyszałem takie opinie więc może będą gitez majonez Misiek w X3 mamy na zimę Nokiany i Grzegorz sobie chwali a'propos ktoś porysował całą bemke i poszła na lakiernie, skurwy...ny nawet w Szwecji :wallbash:
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi: nom a avaarek fajny musze cos zadzialac z banersem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no co Ty nie powiesz :gwizdanie: hejka Sebuś
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    daj spokój ile można pić????????????????????? :tongue4: :tongue4: :tongue4:
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a jak myślisz... ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( cały czas
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry :> pierwsze skrobanie szybek zaliczone fajnie..... :gwizdanie:
  20. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    właśnie nad nim sie zastanawiałam, dzięki wymiana oleju w Szwecji kostet 350 ZETA P.S. Misiek weż ty się człowieku ogól czasami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: szkoda, że tak rzadko :decayed: :decayed: aua aua aua...za co ;( a na poważnie muszę wymienić olej, Michał lał ostatnio Castrola 10 W40 a z tego co wyczytałam to nie powinno sie go lać?! co wy macie nalane do swoich??
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka łodzianie kochani...
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomek dawno klapsa nie dostałeś...????????? :evil: :evil:
  24. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej Łódz :>
  25. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to wstajemy!!!!!!!!!!!!! dzień dobry dla Łodzi :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.