Treść opublikowana przez zlota1977
-
[B5 AFN] Woda na tylnym siedzeniu
Witam, posiadam niunie w wyposażeniu z szyberdachem i od jakiegos czasu jak mocno popada to mam całe tylne siedzenie zalane zaraz przy drzwiach.Problem dotyczy dwóch stron, woda leje się po słupkach i zalewa siedzenie od góry, czyli oparcie i siedzenie podejrzewam że problem leży w odpływach od szyberdachu. Przednie sprawdziłam i są drożne ale nie wiem jak idą tylnie czy po słupku czy aż na tył samochodu??? Druga sprawa chciałam rozebrać słupki ale nie wiem za bardzo jak się za to zabrać? Moze ktoś juz przeprowadzał takie działania???? Proszę o pomoc :>
-
Spociki Łódzkie
ja spadam pora zakończyć szwedzki tydzień pracy HEJDO
-
Spociki Łódzkie
Seba już działa
-
Spociki Łódzkie
oczywiście że nie całkiem Madzia a ty nie narzekaj ok to zacznij Izie robić zdjęcia takie nie całkiem na następnego banerka
-
Spociki Łódzkie
my nie negujemy Krzyś jak Madzia wygląda, oczywiscie że zajeb...!!!!!!!!!!! chodzi o to jak ja mam wyglądać na nastepnym czy ubrana czy nie całkiem
-
Spociki Łódzkie
nooooooooooo gołą pupą [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 10:17_________________________________________________a swoją drogą jak ci chłodno na banerku to poproś Sebe może Cie ubierze
-
Spociki Łódzkie
hejka Madziu :> z tymi zdjęciami to żart ale ty jakoś bogato ubrana to też nie jesteś
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
już poszły na pocztę ale Seba powiedział że się nie nadaja za dużo golizny- Spociki Łódzkie
motywacji ci brak :gwizdanie: wysłać jakieś foty- Spociki Łódzkie
ku...a robi się, ktoś musi... bo widze że wam się nie chce!!!!!!!!!!- Spociki Łódzkie
bu ha ha tylko za morza, a nie za oceanu- Spociki Łódzkie
nie do opanowanie, tyle tych stron dzień dobry spamiarze- Spociki Łódzkie
no i sie porobiło Baner :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: P.S. Madzia dajesz rade :oklaski:- Spociki Łódzkie
u nas też przesada...!!!!!!!!!!!!!!! tosty z piwem!!!!!!!!!!!!! masakra- Spociki Łódzkie
spakowana?????????? weki mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
cześć paskudy wszystkie- Spociki Łódzkie
witam zameldowana w Szwecji :> a ty pogoda sloneczna- Spociki Łódzkie
chłopie ty to masz znajomości :gwizdanie:- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
abstrac**jąc od tematu felg... to auto jeszcze jeździ??????????? P.S. dawno Ci nie dokuczałam- Spociki Łódzkie
no ja myślę że chętnie [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 22:29_________________________________________________Bartty też się melduj- Spociki Łódzkie
myśl , myśl... masz czas do soboty- [Małopolska] Widziany, widziana
sorrki nie byłam uświadomiona :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ale ja u Miśków będę - Spociki Łódzkie