Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
chcesz się ze mną ścigać że testy robisz Sebuś
-
Spociki Łódzkie
siemka Łódz:hi:
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
tak na siedzenie pasażera:grin:
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
jaki xenon????????
-
Spociki Łódzkie
koniecznie:naughty: dobrej nocki all:buziak:
-
Spociki Łódzkie
nie chwal sie ty zarobiona jestes jak ty kupiłeś to się chwaliłeś a ja nie mogę ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- poprzedni był twoim dziełem:kox:
-
Spociki Łódzkie
jak po urlopie Seba??? a no i auto nowe kupiłam a tu sesji nie ma kto zrobić
-
[B7 BLB] Nowa niunia złotej !!!!!
Nowa audiczka zakupiona. Od miesiąca jeżdżę Audi B7 z 2005r. Po zakupie przebieg 222tyś , po miesiącu użytkowania 5 tys więcej:decayed: Na wyposażenie zmieniarka CD, pakiet S-line, alusy 16 ", siedzenia kubełki z masażem na plecki:wink: szału niema , raczej wszystko standard. W planach siedzenia skóra, no i na dzień dobry muszę kupić nowy podłokietnik bo oczywiście obecny z wyłamanym zamknięciem:kwasny: czekam na sugestie:naughty: kilka zdjęć... <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Spociki Łódzkie
a tu jak zawsze..WESOŁO:banan: ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- i nikogo nie ma:sad:
-
Spociki Łódzkie
taki to pożyje ...ehhhh:whistling:
-
Spociki Łódzkie
co napinacie:eusathink: dobry:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja chciałam A6 , kupiłam A4 a teraz chcę BMW... nie zawsze sie ma to co się chce:wink: pozdro dla Krakowa a tak mimo chodem jaki VAG bedzie zczytywał B7, jaka wersja???????
-
Spociki Łódzkie
siemka zgredki:)
-
Spociki Łódzkie
Sebuś nie narzekam a teraz jeszcze do tego nowa niunia
-
Spociki Łódzkie
no no a teraz nawet fajna A4
-
Spociki Łódzkie
siema lodzianie ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- Seba nawet ja jeżdzę ostatnio X3:kwasny:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za miłe powitanie po roku nieobecności , miło poznać nowych chłopaków:wink: Jarko jestes pod kreską....obiecałeś!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
po dzieciach to widac jakie stare jestesmy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na Ciebie to zawsze można liczyć Jaruś na razie jestem we Wrocławiu ale wieczorkiem cisnę na Kraków, powinnam jutro podjechać wieczorkiem:wink:
-
Spociki Łódzkie
no kope... czasu nie mam na nic:wallbash: zaraz bedzie po urlopie i trzeba wracac do bani:( ale ten czas leci Basiu moje 15 i 10 już skończyły:grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejka:decayed: jutro będzie ktoś na Spocie??///
-
Spociki Łódzkie
cześć Basiu:wink: jak pociecha?????? rośnie....szybko???????
-
Spociki Łódzkie
bry szczęściarze mają urlop :decayed::decayed:
-
Spociki Łódzkie
w takim razie Panowie weekendzik długi czas zacząć Ballantines z lodzikiem raz
-
Spociki Łódzkie
jak by co to jesteś in tacz ależ oczywiście, numery już mam Kłysie trochę mały ten Matiz bo mi się troszkę utyło