Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chcesz się ze mną ścigać że testy robisz Sebuś
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka Łódz:hi:
  3. tak na siedzenie pasażera:grin:
  4. jaki xenon????????
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    koniecznie:naughty: dobrej nocki all:buziak:
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie chwal sie ty zarobiona jestes jak ty kupiłeś to się chwaliłeś a ja nie mogę ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- poprzedni był twoim dziełem:kox:
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak po urlopie Seba??? a no i auto nowe kupiłam a tu sesji nie ma kto zrobić
  8. Nowa audiczka zakupiona. Od miesiąca jeżdżę Audi B7 z 2005r. Po zakupie przebieg 222tyś , po miesiącu użytkowania 5 tys więcej:decayed: Na wyposażenie zmieniarka CD, pakiet S-line, alusy 16 ", siedzenia kubełki z masażem na plecki:wink: szału niema , raczej wszystko standard. W planach siedzenia skóra, no i na dzień dobry muszę kupić nowy podłokietnik bo oczywiście obecny z wyłamanym zamknięciem:kwasny: czekam na sugestie:naughty: kilka zdjęć... <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tu jak zawsze..WESOŁO:banan: ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- i nikogo nie ma:sad:
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taki to pożyje ...ehhhh:whistling:
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co napinacie:eusathink: dobry:hi:
  12. a ja chciałam A6 , kupiłam A4 a teraz chcę BMW... nie zawsze sie ma to co się chce:wink: pozdro dla Krakowa a tak mimo chodem jaki VAG bedzie zczytywał B7, jaka wersja???????
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka zgredki:)
  14. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebuś nie narzekam a teraz jeszcze do tego nowa niunia
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no no a teraz nawet fajna A4
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema lodzianie ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- Seba nawet ja jeżdzę ostatnio X3:kwasny:
  17. dzięki za miłe powitanie po roku nieobecności , miło poznać nowych chłopaków:wink: Jarko jestes pod kreską....obiecałeś!!!!!!!!!!!!
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po dzieciach to widac jakie stare jestesmy
  19. na Ciebie to zawsze można liczyć Jaruś na razie jestem we Wrocławiu ale wieczorkiem cisnę na Kraków, powinnam jutro podjechać wieczorkiem:wink:
  20. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no kope... czasu nie mam na nic:wallbash: zaraz bedzie po urlopie i trzeba wracac do bani:( ale ten czas leci Basiu moje 15 i 10 już skończyły:grin:
  21. hejka:decayed: jutro będzie ktoś na Spocie??///
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cześć Basiu:wink: jak pociecha?????? rośnie....szybko???????
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry szczęściarze mają urlop :decayed::decayed:
  24. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w takim razie Panowie weekendzik długi czas zacząć Ballantines z lodzikiem raz
  25. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak by co to jesteś in tacz ależ oczywiście, numery już mam Kłysie trochę mały ten Matiz bo mi się troszkę utyło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.