Treść opublikowana przez zlota1977
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
masz wyżej a myślisz że na co mu ten bagażnik dachowy???????? wódki nie ma gdzie opchać do niuni
-
Spociki Łódzkie
u mnie -4'C ;( ;( ;( chłodnawo to się ubieraj Miś cieplutko, cobyś się nie rozłożył na Zakopane
-
Spociki Łódzkie
Hejka :> W Szwecji na plusie dalej zima nie chce przyjść
-
Spociki Łódzkie
a kto ma mi te zdjęcia zrobić??????????
-
Spociki Łódzkie
kiedyś może będzie nowy.... Seba!!!!!!!!!!!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Boże poniedziałek dobry i spadam do pracy
-
Spociki Łódzkie
wiedziałam że komentarzy sobie nie darujecie to są japonki Tomuś :>
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Bartek przecież to nie jej tylko kupione
-
Spociki Łódzkie
będę...... :mysli: :mysli: :evil: :evil: już wiem
-
Spociki Łódzkie
no to się napatrzyłam na pupy... :gwizdanie: a tak po za tym co słychać w Łodzi wstawać!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje Pobudka Łódz
-
Spociki Łódzkie
Boże co tu tak cicho????????????????/ :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ku...rwa co sie tu dzieje :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: dobry wieczór [br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Kimi za co ta żółtaczka??????????
-
Spociki Łódzkie
dobry wieczór specjaliści :polew:
-
Spociki Łódzkie
obstawiam że na pierwszy odstrzał pójdzie Bartas, je :cool1:st z Was wszystkich najpiękniejszy,,,[br]Dopisany: 21 Październik 2011, 21:06_________________________________________________ NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
a kto to jest pulpecik?????????????/
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ajj lubie :gwizdanie: no i sie odezwał głodny
-
Spociki Łódzkie
czaiła sie czaiła i wreszcie się przywitała wiem że to lubisz zapomniałeś dodać SUKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
taaaaaaaaa Seba o silniku a banerka jak nie było tak nie ma...
-
Spociki Łódzkie
sami specjaliści :gwizdanie: dobry wszystkim