Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. a ja wymieniłam uszkodzony przegub i wszystko jest ok:decayed: podobne objawy a jednak przyczyny są jednak różne!!!!!!!!
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    twój też jest suuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    żyjecie??????????
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co powiesz na seledynowy? złote, złote mój ulubiony kolor:decayed: siemka łodzianie:wink: ---------- Post dopisany at 14:24 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ---------- cześć brzydalu:naughty::naughty:
  5. dzięki Tomik za podpowiedz:notworthy: a przegub tak czy siak wymienię
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    około 14 to już chyba Tomuś popołudnie:whistling: ale widac że się nie którym smacznie śpi:grin: siemka z wieczorka:wink:
  7. po ściągnięciu koła wyszło na jaw to <br /><br /> prawdopodobnie tu tkwi przyczyna problemu z ABS???? co Wy na to????????
  8. tak dokładnie przy niskich obrotach w końcowej fazie hamowania!!!!!!! ---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ---------- nie wiem czy był wymieniane zawieszenie? nie dawno ją kupiłam, ale jeśli chodzi o koła to były łożyska wymieniane:eusathink:
  9. Witam Może ktoś się spotkał z takimi samymi objawami, a mianowicie przy hamowaniu( delikatnym!!!!!!!) włącza mi się ABS i tak jakoś dziwnie turkota jak to ABS raczej nie jest to normalne, mechanik podejrzewa pompę ABS-u ale jeszcze tego nie sprawdził. Czy jest możliwe że to pompa???? jaki koszt naprawy i co trzeba wymienić???? kolega z forum podpowiadał że to może tylko czujnik, na forum wyczytałam że tez to może wina sterownika???? Jak sądzicie????????:eusathink:
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co tam przy weekendzie:hi:
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to kolorowych:wink:
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i co wujo zacieszasz:grin:
  13. dzięki gucio zawsze coś już wiem więcej, w Szwecji nowa pompa ok 2 tyś, może się uda wymienić tylko czujnik:eusathink:
  14. ja tak miałem w byłej mojej B5 przy 20km/h jak już mi sie auto prawie zatrzymywało włanczał mi się abs u mnie winowajco był czujnik abs u Ciebie możliwe że czujnik możliwe że pompa trzeba sprawdzić dokładnie tak jak mówisz:) jak to sprawdzić i co można z tym zrobić??????? kupić nowe, zregenerować?? jakie koszta?????
  15. jakby Cecylia dołożyła z 20 tyś to bym kupiła szybciej:wink:
  16. Witam pytanie natury technicznej mam... przy delikatnym hamowaniu uruchamia mi się ABS i mi (nie wiem jak to nazwać?)turkocze? coś jest nie halo , dzisiaj mechanik stwierdził że to pompa ABS..możliwe???????może tylko czujnik??? macie jakieś pomysły, miał ktoś tak może?
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale tu tłoczno!!!!!!!!!!!!!! po kolei, nie bić się dla wszystkich starczy:decayed:
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka paskudy:wink:
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja mam ten pierwszy rok z racji tego że kupiłam dopiero samochód i akumulatora nie znam, ale chyba lepiej sprawdzić niż w zimie mieć poranną niespodziankę
  20. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no mój to już chyba nie ciągnie:eusathink: na mierniku pokazało że ma 51%
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    -poniżej dopuszczalnego progu regulacji -napięcie zasilające i tyle???????? ---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- Bartuś tyle z tego zrozumiałam że mam akumulator do wymiany??????????
  22. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co dokładny? innego nie mam:shock3:
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka możecie mi sprawdzić błąd ABS/ESP 00532 co to jest????????? u nas pogoda tez do bani pada i pada:thumbdown:
  24. taka co mi się podoba to 2 tyś a priorytetem są oponki na zimę także odpuszczę a i tak plan za rok kupić B8 także szkoda kasy ładować Madziu:naughty:
  25. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.