Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
Nie zapomnijcie o mnie, tez chce Medium
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Dzieki ale na Balicach ląduje w czwartek Damy radę, najwyżej na zlot Audi przyjadę Oplem ?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Madzia tam nie mam polaczenia po drugie z Kr jest blizej a po trzecie wynajem auta 600 zeta to mnie stac?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
W Lublinku nie ma lotniska:wink4:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Hej w Sweden tylko -5?
-
Spociki Łódzkie
I tak trzymaj ???
-
Spociki Łódzkie
Tomek :polew: No tez nie moglam uwierzyć?
-
Spociki Łódzkie
Przeciez pisał stronę wczesniej ze sie ogranicza z alkoholem?
-
Spociki Łódzkie
Siema Tomus kreglarz Ci pomoże?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki jakas wypozyczalnia samochodow godna polecenia w Kr?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Bogacz ?
-
Spociki Łódzkie
Przyjaciel Miska ?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Jedzcie, jedzcie ktos mnie musi zgarnac po drodze w BT lotniska niet
-
Spociki Łódzkie
Zaliczymy termy w tym roku i szybko dojdziesz do siebie Brac Bikini?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry ?
-
Spociki Łódzkie
A ja myslalam ze jak na Ciebie to rok temu bylo delikatnie ?
-
Spociki Łódzkie
Dobrze ze w gorach glowa na kacu nie boli ?
-
Spociki Łódzkie
No wlasnie mialam sie pytac czemu sie z Wami nie wybiora? A tu prosze niespodzianka Zaczynam Hepatil łykać?
-
Spociki Łódzkie
A no tak bo Sebek sam bedzie jechał, jakby nie Grześ to tez bym go przygarnelam?
-
Spociki Łódzkie
Hej Madzia Mam złe wieści, Grzegorz leci ze mna na zlot tak więc pokój wspólny nie wypali na chyba ze koedukacyjny Ci pasuje ?
-
Spociki Łódzkie
Zimniej niz u Nas ? Dzien dobry
-
Spociki Łódzkie
Ja Tomek mie poznaje tego watku, strasznie nudno sie zrobilo i cicho?
-
Spociki Łódzkie
Dzien dobry z rana?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miales pic z Jarko i co??