Treść opublikowana przez zlota1977
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Jak ktos lubi okres drugiej wojny św. to polecam "chlopiec w pasiastej koszuli" Oboz koncentracyjny odbierany oczami 8letniego Niemca Mnie poruszył! !!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak rozmiar podasz to zrobie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi ale 2tys za diesla!!!???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wlasnie o V tech sa rozne opinie i chce zeby ktos potwierdzil je☺
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hejka Gdzie w Kr zrobic chipa albo gdzie Wy robiliscie i polecacie?
-
Dobrzy chiptunerzy
Panowie gdzie w Krakowie ewentualnie we Wroclawiu podnieś moc. W lipcu jestem w Pl i potrzebuje zaklepac termin
-
Spociki Łódzkie
ten film to definicja pornografii My germanie wiemy jak wąsik na was działa, Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew! My mamy to coś czego nie ma nikt inny Cenimy wąsa naturalną czerń zarościk lepszy niż biuścik dziewczyny Lepsze dwa w jednym Europa to wie My przez dwóch ojców wychowywane Szminka, manicure i cohones Nie ma lepszych od naszych germanek! Jak nie wierzysz za brodę złap mnieee! My germanie wiemy jak wąsik na was działa, Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew! W genach mamy to, czego nie ma nikt inny, Chcą nas oglądać zboczki z różnych stron Bródka jest lepsza niż uda dziewczyny Choć nie wiem czy jestem żona czy mąż Jako kobiety nie mamy kompleksów, jako mężczyźni nie mamy ich też Nie ma lepszych od naszych germanek Jak nie wierzysz za brodę złap mnieee My germanie wiemy jak wąsik na was działa, Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew Swietne ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? A jakie to ma znaczenie ? ( stereotypy widze w modzie dalej ) ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- Po to tyle gumy abyś własnie zadał to kretyńskie pytanie a Q jest niepotrzebne i trzeba je odpiąć bo k... same koszty ( ) wieksze spalanie , trakcji nie ma wiec po co przepłacać Jak cie Cuberku nie lubię to brawo za dyplomatyczna odpowiedz ? Fajnych macie nowych kolegow
-
Spociki Łódzkie
Ania, nie jestem z tych ludzi co się zjeżdża całą rodziną do kogoś na wakacje, na tzw. "krzywy ryj", na bilety może i byłoby stać, ale życie w Szwecji jest drogie. Ale nie ma tego złego... słyszałam że Ty w lipcu nas odwiedzisz Nie bede sie z Toba sprzeczac na tematy juz z gory ustalone ale mam tylko nadzieje ze jednak kiedys sie zdecydujecie ? Od 12 do 20 jestem w Pl takze sie mnie spodziewajcie czy chcecie czy nie ?
-
Spociki Łódzkie
Zawsze mozesz przyleciec i zamiast cyckow Audi pooglądać ?
-
Spociki Łódzkie
w Szwecji sama c**jnia i sztuczne cycki dookoła Tym drugim argumentem skłoniłeś mnie na wycieczkę krajoznawczą do Szwecji On kłamie! !!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
Na bilety do Szwecji wam szkoda a na drugi zlot jedziecie?
-
Spociki Łódzkie
Ja tez tylko jeden?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzieki będę zglebiac temat dalej bo mi zalezy , tym bardziej ze chce zrobic chipa to lepsze hamulce sie przydadza ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Moze lepiej jednak zostac przy 288??? Co byscie Panowie doradzili?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A jarzma jaki koszt ??
-
Spociki Łódzkie
W lipcu sie u Was pojawie to zobaczysz efekty ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Zaciski tez ???
-
Spociki Łódzkie
Ale tamta fajna bo niebieska , pod kolor auta A ja musze cos zmienic bo mnie juz moje auto nudzi Aaa i jeszcze chipa zapodam chyba?
-
Spociki Łódzkie
No gdzie? Przecież na allegro znalazlam ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- Ale ze co? Ze kicha? Ty widziales?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ze co nie da rady? Pytam tylko, przeciez się nie znam ?
-
Spociki Łódzkie
A średnica dobra i czy producent ok? A to jak nie ma problemu z kierownicą to w lipcu odwiedzę Cię na krotki montaż?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
No teraz mam288 a te sa 312?
-
Spociki Łódzkie
DJ ocen mi ten zestaw ATE TARCZE + KLOCKI PRZÓD + TYŁ AUDI A4 B6 B7 (4142908796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a drugie pytanie czy duzo jest roboty żeby założyć u mnie taka kiere?? NOWA! kierownica Audi A4 S4 RS4 A8 S8 INDIVIDUAL (4153790514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- P.S. dzień dobry wszystkim!!!!!!!!
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
witam planuję wymieni na szersze czy ten zestaw bedzie ok do B7 BLB? ATE TARCZE + KLOCKI PRZÓD + TYŁ AUDI A4 B6 B7 (4142908796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.