Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. Jak ktos lubi okres drugiej wojny św. to polecam "chlopiec w pasiastej koszuli" Oboz koncentracyjny odbierany oczami 8letniego Niemca Mnie poruszył! !!!
  2. Jak rozmiar podasz to zrobie ?
  3. Kerczi ale 2tys za diesla!!!???
  4. No wlasnie o V tech sa rozne opinie i chce zeby ktos potwierdzil je☺
  5. Hejka Gdzie w Kr zrobic chipa albo gdzie Wy robiliscie i polecacie?
  6. Panowie gdzie w Krakowie ewentualnie we Wroclawiu podnieś moc. W lipcu jestem w Pl i potrzebuje zaklepac termin
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ten film to definicja pornografii My germanie wiemy jak wąsik na was działa, Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew! My mamy to coś czego nie ma nikt inny Cenimy wąsa naturalną czerń zarościk lepszy niż biuścik dziewczyny Lepsze dwa w jednym Europa to wie My przez dwóch ojców wychowywane Szminka, manicure i cohones Nie ma lepszych od naszych germanek! Jak nie wierzysz za brodę złap mnieee! My germanie wiemy jak wąsik na was działa, Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew! W genach mamy to, czego nie ma nikt inny, Chcą nas oglądać zboczki z różnych stron Bródka jest lepsza niż uda dziewczyny Choć nie wiem czy jestem żona czy mąż Jako kobiety nie mamy kompleksów, jako mężczyźni nie mamy ich też Nie ma lepszych od naszych germanek Jak nie wierzysz za brodę złap mnieee My germanie wiemy jak wąsik na was działa, Lubimy nim poruszać, bo go tata w genach dała To jest ta kosmata brew! To jest testosteronu zew Swietne ?
  8. nie chce zostac zle odebranym ale... jezdzisz 2.0tdi na 255 ?? A jakie to ma znaczenie ? ( stereotypy widze w modzie dalej ) ---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- Po to tyle gumy abyś własnie zadał to kretyńskie pytanie a Q jest niepotrzebne i trzeba je odpiąć bo k... same koszty ( ) wieksze spalanie , trakcji nie ma wiec po co przepłacać Jak cie Cuberku nie lubię to brawo za dyplomatyczna odpowiedz ? Fajnych macie nowych kolegow
  9. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ania, nie jestem z tych ludzi co się zjeżdża całą rodziną do kogoś na wakacje, na tzw. "krzywy ryj", na bilety może i byłoby stać, ale życie w Szwecji jest drogie. Ale nie ma tego złego... słyszałam że Ty w lipcu nas odwiedzisz Nie bede sie z Toba sprzeczac na tematy juz z gory ustalone ale mam tylko nadzieje ze jednak kiedys sie zdecydujecie ? Od 12 do 20 jestem w Pl takze sie mnie spodziewajcie czy chcecie czy nie ?
  10. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zawsze mozesz przyleciec i zamiast cyckow Audi pooglądać ?
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    w Szwecji sama c**jnia i sztuczne cycki dookoła Tym drugim argumentem skłoniłeś mnie na wycieczkę krajoznawczą do Szwecji On kłamie! !!!!!!!!!!
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Na bilety do Szwecji wam szkoda a na drugi zlot jedziecie?
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tez tylko jeden?
  14. Dzieki będę zglebiac temat dalej bo mi zalezy , tym bardziej ze chce zrobic chipa to lepsze hamulce sie przydadza ?
  15. Moze lepiej jednak zostac przy 288??? Co byscie Panowie doradzili?
  16. A jarzma jaki koszt ??
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W lipcu sie u Was pojawie to zobaczysz efekty ?
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ale tamta fajna bo niebieska , pod kolor auta A ja musze cos zmienic bo mnie juz moje auto nudzi Aaa i jeszcze chipa zapodam chyba?
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No gdzie? Przecież na allegro znalazlam ---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:02 ---------- Ale ze co? Ze kicha? Ty widziales?
  20. Ze co nie da rady? Pytam tylko, przeciez się nie znam ?
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A średnica dobra i czy producent ok? A to jak nie ma problemu z kierownicą to w lipcu odwiedzę Cię na krotki montaż?
  22. No teraz mam288 a te sa 312?
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ ocen mi ten zestaw ATE TARCZE + KLOCKI PRZÓD + TYŁ AUDI A4 B6 B7 (4142908796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a drugie pytanie czy duzo jest roboty żeby założyć u mnie taka kiere?? NOWA! kierownica Audi A4 S4 RS4 A8 S8 INDIVIDUAL (4153790514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ---------- P.S. ​dzień dobry wszystkim!!!!!!!!
  24. witam planuję wymieni na szersze czy ten zestaw bedzie ok do B7 BLB? ATE TARCZE + KLOCKI PRZÓD + TYŁ AUDI A4 B6 B7 (4142908796) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.