matador888

141 wyświetleń profilu

Osiągnięcia matador888

Reputacja

1. Witam próbuje odpalić muzykę z telefonu przez wejście Aux , które znajduje się w schowku podłokietnika. Mam kabel który podłączyłem ale brak reakcji. Macie może podobnie działający sprzęt lub wiecie czy można ustawić to jakoś ręcznie??? nie wykrywa mi telefonu ;/
  2. Myślę że niema sensu kupować elementu tylko ten zameczek zatrzaskujący. Rozkręciłem i zdemontowałem ten zameczek, może ktoś wie gdzie mogę kupić taki zamek a może na serwisie go dostanę?????
  3. Bez okularów się też już nie zamyka ten mały zamek nie łapie padł. Bolec który wchodzi do środka jest ok.
  4. file:///C:/Users/Piotr/Desktop/10502254_685638018168081_4504656643877861951_n.jpg Wersja zakurzona tylko taką mam fote ;D
  5. Ile kosztuje u ciebie taki panel???
  6. Witam dziś wkładałem okulary do schowka w mojej a4 b8 w podsufitce domykałem trzy razy ale nic z tego. Co to może być jakaś sprężynka którą mogę naprawić ??? Może muszę kupić cały element nowej obudowy??? Bolec który wchodzi do środka jest w stanie idealnym . Wydaje mi się że to wina tego małego zatrzasku w który wchodzi do środka z bolcem on nie domyka. Proszę o pomoc.