Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
BARTOLLEMIU wiemy to przez duże stężenie alkoholu we krwi
-
Spociki Łódzkie
PANTON :gwizdanie:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
avatarka powiadasz :naughty: jeszcze się zastanowie przy tej ilości % to możemy do domu jutro nie wrócić :gwizdanie: :kox: Powitała w Nowym Roku [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 17:37_________________________________________________Kasia kożuszek pierwsza klasa
-
Spociki Łódzkie
ok Łodzianie ja się żegnam bo Misiek już po mnie jedzie W Nowym Roku życze Wam nowych ulic w Łodzi, bezkorkowych i bez dziurowych W Audicach baków samo się napełniających W życiu osobistym osób Was kochających Na ulicach ludzi się do Was uśmiechających Niech stary rok zrobi miejsce Nowemu, napewno lepszemu od tamtego
-
Spociki Łódzkie
co moje nogi????!!!!!!!!!! coś komuś nie pasi
-
Spociki Łódzkie
mi się podoba tylko do galerii zdjęć dołożyłbyś jeszcze zdjęcia ze spota w Zgierzu
-
Spociki Łódzkie
jestem pełna podziwu dla twórcy tego projektu
-
Spociki Łódzkie
:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Baner mnie powalił Zajebiaszczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Witam jeszcze w starym roczku
-
Spociki Łódzkie
to już tyle łódzkie istnieje :shocked: :gwizdanie: cześc Seba
-
Spociki Łódzkie
Witam spamiarze :naughty:
-
Spociki Łódzkie
kolednicy wracali z pasterki :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
boże nie czytam tych 20 zaległych stron bo mi się nie chce Ogólnie widze że święta wszyscy przezyli, auta stoją pod domami moje też ale bez wycieraczki z tyłu dzień dobry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w kościele puchy ze aż smutno :gwizdanie: Wesołych świąt, pełnych brzuszków. szerokich uśmiechów, bezawaryjnych samochodów, spełnienia marzeń życzę Wam i sobie [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 15:16_________________________________________________P.S. Jacyś kolednicy w nocy urwali mi tylnią wycieraczke co za kraj
-
Spociki Łódzkie
Ale się napisałaś :gwizdanie: śliczne życzenia
-
Spociki Łódzkie
co smutno, jak smutno Święta idą trza się cieszyć prezenty, żarcie i inne fajne rzeczy
-
Spociki Łódzkie
przestań bo się upijesz :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Ja wczoraj prezenty zakupiłam co po niektórzy czekali na premie. dzisiaj kąpiel i gotowanie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Spoko [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 16:08_________________________________________________ Jak sprawy? Wszystko ok? 21dni Na uprawomocnienie wyroku i do biura paszportowego
-
Spociki Łódzkie
taki sobie żarcik :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kup jej choinke i posadź ją na czubku napewno doceni taki gest
-
Spociki Łódzkie
Kimi fajna bielizna :naughty:
-
Spociki Łódzkie
a jaki to jest sinokoperkowy juz bez tego różu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tam sie czas zaczymał w miejscu :gwizdanie: dla porównania Nowohucką można już przejechac
-
Spociki Łódzkie
kolor a'la majtkowy róż