Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    przejdzie
  2. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co cie grypsko dopadło
  3. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobrym zwyczajem
  4. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ty też świecisz na zielono w nocy ? :polew: nie ale mam różki i naje@ane pod sufitem idealnie pasuje do tej bandy !
  5. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie jesteśmy normalni Kimi
  6. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    widze że tu ostatnio wogóle nudą wieje :gwizdanie: co jest Łódz co tak posmutniało towarzystwo
  7. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    z Krakowa
  8. wczoraj jakis pogrom z A4 Pod Magillo czarny avant na numerach KWI Na Centrum A avant nie wiem jaki kolor bo zaśnieżony rejestracja KNS wieczorem tak koło 22 A dzisiaj ciemny sedan na klubowych tablicach na Bieżanowskiej około 7 rano Pozdrawiam wszystkich :evil:
  9. ja nic takiego nie pamiętam :gwizdanie:w rajtuzach nie chodze, wole bez a na spota coś mi ostatnio nie po drodze niestety BTW dzień dobry Panowie
  10. Tomek załóż bloga i podaj adres, widzę że zawsze masz dużo do powiedzenia :> :> :> gaduła powitać
  11. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kraków wita Łódz
  12. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej :> skacowana ale zyje jestem za bramką numer trzy zresztą na zdjeciu to jedyna kobieta z klasą, reszta wygląda jak dzieci z piaskownicy :gwizdanie:
  13. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja po 20 lece na krakowski ryneczek
  14. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co tu tak cicho!!!!!!!!!!!!!! :radocha: :radocha: krzycze do Was!!!!!!!!!!!!
  15. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oj no już, żartowałem weź Ty się Kimi za jakoś robote wkońcu!!!!!!!! Przerwę chyba mam, nie? Godzine???????????????????????????
  16. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oj no już, żartowałem weź Ty się Kimi za jakoś robote wkońcu!!!!!!!!
  17. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    JAKIŚ TY DOKŁADNY :gwizdanie:
  18. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jeszcze popołdnnia nie ma!!!!!!!!!! :drool: CHŁOPAKI :bicz3:
  19. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :tongue4:
  20. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a już myślałem, że nie zauważysz podobno nie wyszło :gwizdanie:
  21. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hejka Panowie :> Bartek1605prawa autorskie zastrzeżone :gwizdanie:
  22. ja dzisiaj nakarmiłam Miśke :>
  23. zlota1977 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tylko nie Andzia!!!!!! ANULA.....
  24. W Łodzi jeździ B5/B7 Widziałam na własne oczy i nawet w niej siedziałam BTW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.