Treść opublikowana przez zlota1977
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a co cie grypsko dopadło
-
Spociki Łódzkie
dobrym zwyczajem
-
Spociki Łódzkie
Ty też świecisz na zielono w nocy ? :polew: nie ale mam różki i naje@ane pod sufitem idealnie pasuje do tej bandy !
-
Spociki Łódzkie
Nie jesteśmy normalni Kimi
-
Spociki Łódzkie
widze że tu ostatnio wogóle nudą wieje :gwizdanie: co jest Łódz co tak posmutniało towarzystwo
- Spociki Łódzkie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wczoraj jakis pogrom z A4 Pod Magillo czarny avant na numerach KWI Na Centrum A avant nie wiem jaki kolor bo zaśnieżony rejestracja KNS wieczorem tak koło 22 A dzisiaj ciemny sedan na klubowych tablicach na Bieżanowskiej około 7 rano Pozdrawiam wszystkich :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja nic takiego nie pamiętam :gwizdanie:w rajtuzach nie chodze, wole bez a na spota coś mi ostatnio nie po drodze niestety BTW dzień dobry Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tomek załóż bloga i podaj adres, widzę że zawsze masz dużo do powiedzenia :> :> :> gaduła powitać
-
Spociki Łódzkie
Kraków wita Łódz
-
Spociki Łódzkie
hej :> skacowana ale zyje jestem za bramką numer trzy zresztą na zdjeciu to jedyna kobieta z klasą, reszta wygląda jak dzieci z piaskownicy :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a ja po 20 lece na krakowski ryneczek
-
Spociki Łódzkie
co tu tak cicho!!!!!!!!!!!!!! :radocha: :radocha: krzycze do Was!!!!!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
Oj no już, żartowałem weź Ty się Kimi za jakoś robote wkońcu!!!!!!!! Przerwę chyba mam, nie? Godzine???????????????????????????
-
Spociki Łódzkie
Oj no już, żartowałem weź Ty się Kimi za jakoś robote wkońcu!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
JAKIŚ TY DOKŁADNY :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jeszcze popołdnnia nie ma!!!!!!!!!! :drool: CHŁOPAKI :bicz3:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a już myślałem, że nie zauważysz podobno nie wyszło :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
Spociki Łódzkie
hejka Panowie :> Bartek1605prawa autorskie zastrzeżone :gwizdanie:
-
Pomoc dla Psiaka !!!!!!!!
ja dzisiaj nakarmiłam Miśke :>
-
Spociki Łódzkie
Tylko nie Andzia!!!!!! ANULA.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Łodzi jeździ B5/B7 Widziałam na własne oczy i nawet w niej siedziałam BTW