Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] biala :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Przesiadlam sie z B7 do nowej bialej B8

Mam ja kilka dni i napewno jest inna i lepsza od poprzedniej :D

Pewne jest ze szybko sie brudzi :D

Silnik 2.0 diesel, taki sam byl w poprzedniej B7 ale jest duza roznica, auto jest troszke wieksze w srodku, cichrze, żwawsze, nie wiem jak na trasie bo ma dopiero 100 km to pierwsze wrazenia.Ma inne wzposazenie niz poprzednia, bo troche dalam ciala jak zamawialam, ale i tak jest ladniutka :>

JtRN9.jpg

Ju0LJ.jpg

Opublikowano

Gratki, szkoda, że brak s-line'a i koła jakieś malutkie takie :kox:

Opublikowano

po pierwsze dopuszczalne jest : żwawy, bardziej żwawy. nie ma słowa " żwawszy " . po drugie : "cichrze" ? :wallbash:

tak, czepiam się :kox:

a sam samochód jest piekny :oklaski:

Opublikowano

Ładna:) Do tego jedyny słuszny kolor :good:

Opublikowano

Ładna:) Do tego jedyny słuszny kolor :good:

jest poprostu moda na bialy kolor jak na kalosze tego roku :decayed:

ja bym białego nie kupił, (pomijając, że mnie nie stać nawet na ładne b7)

B8 jak B8 samo w sobie jest kozakiem bo jest nowe :kox:

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

to prawda ze taka chyba moda, poprzednia mialam quarzgrau i tez byla ok. A kola sa 17 wiec nie wiem czy az tak male.

A tak na marginesie za biala nie musialam doplacac :D a z 3 do wyboru ( czern, czerwona, biala) ta wydawala sie najbardziej okazala, choc przeciez nie tylko o to chodzi.....

Opublikowano

Gratulacje zakupu :good:

Czekamy na wiecej fotek :hi:

Opublikowano

Super zrób więcej fotek :kox:

Opublikowano

Fajny białasek szkoda że nie ma xenonu, bo TFL w B8 są piękne... Pochwal się środkiem... :wink4:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: Piękne auto- 17 giną na takiej furmanie :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

A tak na marginesie za biala nie musialam doplacac

biały to kolor bazowy więc najczęściej auta w tym kolorze są w salonach najtańsze :wstydliwy:
Opublikowano

Bardzo ładnie wygląda (jak to b8), ale jednak trochę "braków" ma. :cool1:

Opublikowano

eee tam czepaiacie sie, B8 nawet bez Slina wyglada dobrze bo roznica w zderzaku jest kosmetyczna w przeciwienstwie do B7 i B6 bo te bez sline wygladaja biednie.

Napisz co to za motor bo 2.0 w B8 to jest ze trzy rodzaje.

Opublikowano

17" masz :blink:, myślałem że to 15", rzeczywiście w budzie b8 minimum 19", żeby ładnie wyglądało...

Opublikowano

fajny sprzęcik :) szkoda ,że totalny golasik:) nawet ledów nie ma z przodu ;)

Opublikowano

Dajcie się chłopakowi nacieszyć, a nie zaraz tak krytycznie :decayed: . Furka kox, a nie każdy musi mieć wszystko w wypasie :cool1: oby bezawaryjnie służyła :)

Opublikowano

Dajcie się chłopakowi nacieszyć,

Chyba dziewczynie... :tongue4:

Opublikowano

Dajcie się chłopakowi nacieszyć,

Chyba dziewczynie...

a tego to nie wiemy :decayed:

Opublikowano

Dajcie się chłopakowi nacieszyć,

Chyba dziewczynie...

a tego to nie wiemy :decayed:

Przesiadlam

Nie wiem jak u Was ale ja bym sugerował że to kobieta :P

B8 jest spoko, ale faktycznie felga ginie w tym aucie.

Opublikowano

Dajcie się chłopakowi nacieszyć,

Chyba dziewczynie...

a tego to nie wiemy :decayed:

Przesiadlam

Nie wiem jak u Was ale ja bym sugerował że to kobieta :P

B8 jest spoko, ale faktycznie felga ginie w tym aucie.

No nie wiem, wcale to nie jest takie jednoznaczne stwierdzenie :decayed: :decayed: :decayed: ale jeśli to audi dla dziewczyny to tym bardziej spoko wersja :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.