Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] biala :)


anullacia

Rekomendowane odpowiedzi

nie powinnam sie tlumaczyc, ale tak powiem tak:

wybieralam ja pod siebie, niestety z ograniczeniem finasowym, ale to co uznalam za niezbedne.

Nie ma nawigacji, bo mialam w poprzedniej B7 i z niej nie korzystalam byla do niczego, uzywalam przenosnej,wiec uznalam ze po co placic za navi 3000 € zo zbytek i pare guzikow wiecej, fakt napewno bogato wyglada.Jezdze nia tylko ja, jest tylko dla mnie i czasami z wypady z mezem, wiec musi innym wystarczyc to co w niej jest :D. Nie moge jezdzic z klima, dlatego ma szyberdach.Ma radio z ipoda-em, wiec nie potrzebuje plyt, bardzo duza wygoda, regulacje fotela, podgrzewane fotele, tempomat, radio z naglosnieniem, i jest obnizony fabrycznie o 2cm bo to wersja ambition, w Polsce ich nie ma, sklada sie auto od podstaw.Gdybym chciala pelen wypas, to musiala by kosztowac 60 tys €, a przy sprzedazy pewniej mniej niz polowe tej ceny, a to tylko auto....

Multitronic, bo nie chce mi sie mieszac biegami (choc przez 20 lat jezdzilam tylko biegowymi autami, to teraz uwazam automat za niesamowita wygode, w obecnych warunkach na drogach...,jechalam ostatnio 1000 km audi mojego brata, wlasnie biegowka i wysiadlam z niej bardzo zmeczona, on sam zaluje bo przejechaniu sie moja ze nie szukal automatu) Nie czuc zmiany biegow i jazda jest plynna.

A auta sprowadzane stad do Polski, maja lepsze wyposazenia, bo biora je firmy w leasing, pelne wypasy, placa duza rate i nie placa wtedy duzych podatkow, stukaja 200 tys kilometrow przez 3 lata i zamawiaja nowe.W Polsce na nowe auto z pelnym wypasem niewiele osob stac, prosze sobie zrobic wizulalizacje na stronie audi i wtedy pogadamy :D kogo stac na to co chce miec w swoim aucie?

A kola pewnie lepiej by wygladaly wieksze, ale sa jakie sa :D

Skory nie ma bo nie lubie jak sie do mnie cos klei :)

dziekuje wszystkim za zyczenia :D[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:26_________________________________________________nie jestem chlopakiem, tylko fajna czterdziestka i a do tego z fajnym autem.....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..]ale jeśli to audi dla dziewczyny to tym bardziej spoko wersja

Muszę to pokazać mojej drugiej połowie. :>

Już widzę Jej minę i wyzywanie od szowinistów.:D

nie jestem chlopakiem, tylko fajna czterdziestka i a do tego z fajnym autem.....:)

:good:

W sumie bardzo dobre podejście do samochodu. Masz to co potrzebujesz, a nie to co chcieliby widzieć inni w Twoim samochodzie.:)

Ale nad większymi felgami (na wiosnę) powinnaś pomyśleć.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki zakupu ;]

troche szkoda, że nie ma LED z przodu, ale można jeszcze to zmienic ;] no chyba, że Ci się podoba tak jak jest ;)

aaa i najmniejszy rozmiar w B8 to 16" :naughty: 15" nie ma ori :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to już na bank wiem, że autko dla dziewczyny :) podejście do wyboru wyposażenia przemyślane z dużą rozwagą, chłopaki tak już mają że muszą mieć wszystko najlepsze i największe :decayed: najlepiej, żeby koledzy padali z zazdrości :decayed:

... ale ledy to bym dorezał, to jest najładniejszy motyw w B8 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no tak chca miec najlepsze i najwieksze :D, mowia ze samochod to przedluzenie meskiego..... :evil:

szkoda ze nie ma w Polsce gdzie wykorzystac tej calej mocy tych wszystkich mocnych i pieknych aut, chyba dlatego ze mieszkam w niemczech zmienil sie moj punkt widzenia, a wcale nie jezdze wolno :tongue4:,

fajnie byloby miec zapas pod pedalem i znam to uczycie bo jezdzilam kiedys mercedesem 2,6 w benzynie , ale czasami rozsadek bierze gore i oczywiscie sily na zamiary, nie zawsze mozna miec wszystko, niestety....

W b7 mialam 17 i dobrze to wygladalo, w tej sa wieksze nadkola i dlatego takie kola gina i auto nie prezentuje sie dobrze, to fakt

A LED..., mialy byc, tez mi przykro ze nie ma :( i tez tak uwazam, ze to auto to tylko z LEDami .... :naughty: moze je wymienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no tak chca miec najlepsze i najwieksze :D, mowia ze samochod to przedluzenie meskiego..... :evil:

szkoda ze nie ma w Polsce gdzie wykorzystac tej calej mocy tych wszystkich mocnych i pieknych aut, chyba dlatego ze mieszkam w niemczech zmienil sie moj punkt widzenia, a wcale nie jezdze wolno :tongue4:,

fajnie byloby miec zapas pod pedalem i znam to uczycie bo jezdzilam kiedys mercedesem 2,6 w benzynie , ale czasami rozsadek bierze gore i oczywiscie sily na zamiary, nie zawsze mozna miec wszystko, niestety....

W b7 mialam 17 i dobrze to wygladalo, w tej sa wieksze nadkola i dlatego takie kola gina i auto nie prezentuje sie dobrze, to fakt

A LED..., mialy byc, tez mi przykro ze nie ma :( i tez tak uwazam, ze to auto to tylko z LEDami .... :naughty: moze je wymienie

z wymianą na LED nie ma problemu ;) a efekt powalający - ogólnie te od B8 to można powiedzieć taka jakby wizytówka tego autka :wink4: także polecam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje przemyślanego zakupu. :wink4: Inaczej kupuje się nowe auto z salonu, a jeszcze inaczej używane. Te osoby, które kupiły kiedykolwiek nowe autko wiedzą jak to jest - nie będę się rozpisywał. Poza tym być może w Niemczech jest inaczej, ale w Polsce jak zapytałem o nowe autko w salonie audi to podali mi następujący termin - marzec/kwiecień 2011 - auto bez wydziwiania.

BTW felgi możesz zawsze dokupić większe, a na te, które masz założyć zimówki. Co do lamp to rzeczywiście cały urok B8 w diodowej fali.

Przyjemności z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) przyjemnosc z jazdy jest faktycznie :>

Ja mialam na nia czekac 4 miesiace, miala byc do odebrania w na koniec listopada i udalo mi sie zamowic tuz przed podwyzka :)

A 23 wrzesnia dostalam @ ze auto jest gotowe do odebrania, wiec niespodzianka byla ogromna ze autko jest wczesniej.

Marzylam o niej od dawna, ale kiedy wyszly te modele trzeba bylo bardzo dlugo czekac i wzielam b7, wiec troszke na nia czekalam, ale warto bylo bo jest roznica miedzy tymi dwoma modelami, choc tamto autko spisywalo sie bardzo dobrze, to to bedzie chyba moje ukochane, nawet bez tych pieknych LEDow :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...