Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Runee

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie slychac cykniecia, nic nie slychac zero jakiejkolwiek reakcji;/
  2. Witam Pojechałem dwa dni temu na małe zakupy(10 minut) po powrocie samochód niechce odpalić;/ Prąd jest bo kontrolki działają ale rozrusznik nawet nie kręci. kombinowałem z aku przez odlanczanie z drugim kluczykiem i zadnych rezultatów. Dzisiaj na kompie nie wykazał żadnych błędów;/ Niemam pojęcia co go boli. Dodam jeszcze że wcześniej nie było żadnych problemów od roku nim jeżdże. Pozdrawiam
  3. Witam Wkońcu i ja się pojawie na spocie bo wybieram się od 2 miesięcy ale zawsze coś nie pasuje, a jutro zostawiam auto u Ola na wymiane oleju i filtrów i będe odbierał koło 18.
  4. Tomkowi chodziło o tiry które wiozły metalowe elementy mostu pewnie jakiegoś. Te elementy były na tyle duże że wystawały poza prawy pas a na pozostałej części jechał pilot i za cholere nie dało się tego ominąć Mnie bardziej zastanawia jak to się stało że uciekłem mu moim Audi przecież jak zostało napisane kilka postów wyżej moje audi nie jedzie
  5. tak z Gdyni do Gdańska coś koło 24 leciałem;]
  6. dzięki Szczerze mówiąc jakiejś wielkiej różnicy nie czuje
  7. :> Temat pewnie wałkowany milion razy, ja uważam że idealne biorąc pod uwage nasze warunki drogowe
  8. Felga będzie pomalowana na ciemny kolor jak zmienie na zimówki. Teraz zabieram się za szukanie firmy która mi dach oklei:)
  9. ET 35, ale te felgi to już historia:) Dzisiaj kupilem od Flyera jego Avusy z myślą o sezonie letnim, ale wylądowały już na aucie bo zimówkami niemam czasu się zająć narazie. A te co były a aucie sprzedane już i obiecałem że do końca tygodnia mu je dam poprawilem swoja ksywke [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 14:22_________________________________________________Tak jak mówiłem ślicznotka dostała nowe buty Kolor do zmiany na wiosne choć i w tej postaci Avusy dobrze na niej wyglądają Uploaded with ImageShack.us
  10. Fela na żywo dobrze się prezentuje
  11. Felgi na zime będą w kolorze grafit perła Co do czarnych podzielam wasze zdanie
  12. Na zimówki mam przeznaczone 17 calowe s-line tylko musze znaleźść chwile żeby oddać je gdzieś do malowania bo narazie srebrne są
  13. Tomek koła już sprzedane:) Pojeżdże na nich tylko kilka dni jeszcze zmieniam na zimówki a na wiosne będzie coś nowego [br]Dopisany: 24 Październik 2010, 12:37_________________________________________________ No niestety choć jak na krajową to i tak ładnie wyposażona

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.