Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak, dzisiaj w drodze z Zakopca zauważyłam chwilowy spadek mocy w mojej niuni.Wygląda to w ten sposób że normalnie przyspiesza a nagle ma chwilowe braki mocy, a za chwile jest ok. Najgorzej było po górke :confused4:. Raczej to nie turbo bo jak pada to podobno szybko nie da sie jechać a ja cisłam normalnie 140 bez problemu, tylko momentami słabła. Jaka koledzy może być tego przyczyna??? Jakieś sugestie mądrzejszych ode mnie :hi:

Opublikowano
:vaglogi:
Opublikowano

no tak-od podpięcia do kompa się nie obejdzie-zagadaj na regionalnych i ustaw się na Vagowanie-będzie wiadomo więcej,... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

a sugesti żadnych :confused4:?????????

w Krakowie to ze spotami ostatnio różnie :gwizdanie:

Opublikowano

a sugesti żadnych :confused4:?????????

w Krakowie to ze spotami ostatnio różnie :gwizdanie:

filtr paliwa,ciśnienie paliwa :mysli:
Opublikowano

... "chrzczony" :ON: ... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Filtry nowe!!!!!!!!! wymienione niedawno!!!!

może wężyki albo zawór N-75?????????

Opublikowano

możliwe :wink4: ale VAG prawdę Ci powie :cool1:

pozdr.

Opublikowano
  • Autor

jeszcze jest opcja że to łącznik intercoolera walnięty?

jest coś takiego :mysli:

Opublikowano

"z całym szacunkiem" ale nie kombinuj tylko podłącz VAG-a :wink4:

w Krk masz sklep "Viaken" , kup kabelek , programik załatwisz i będzie "na zaś" , polecam ten >>> http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103

Viaken

ul. Paproci 8

30-714 Kraków

tel. (012) 257 10 16

tel.0696 906 696

tel.0600 387 969

fax.(012)257 10 16

Opublikowano
  • Autor

za duzo kolegow zeby kabelek kupowac!!!!!!!! :naughty:

moze DIXI da rade zvagowac niunie :mysli:

dzieki za porade :notworthy:

Opublikowano

za duzo kolegow zeby kabelek kupowac!!!!!!!! :naughty:

trzeba było tak od razu :wink4:

Opublikowano

Nie dawno miałem identyczny problem. Tez słabł i za poradami kolegów robiłem logi i sprawdzałem układ. A turbinę czyściłem 3 miesiące temu. Okazało się że jak mu dałem w du... na trasie to wróciło do normy, ale i tak pewnie na wiosnę jeszcze raz wyczyszczę te turbinę. Przegoń go ale tak zdrowo i zobaczysz, jak przejdzie to problem z głowy jak u mnie a jak nie to trzeba szukać dalej.

Opublikowano
  • Autor

goniłam go ostatnio do Łodzi i 180 nie schodziło z budzika i było wszystko git poza spalaniem paliwa :evil:

postaram sie go zvagowac i zobaczymy co wyjdzie?

:gwizdanie:

Opublikowano

goniłam go ostatnio do Łodzi i 180 nie schodziło z budzika i było wszystko git poza spalaniem paliwa :evil:

postaram sie go zvagowac i zobaczymy co wyjdzie?

:gwizdanie:

No a ile ci spalił?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

goniłam go ostatnio do Łodzi i 180 nie schodziło z budzika i było wszystko git poza spalaniem paliwa :evil:

postaram sie go zvagowac i zobaczymy co wyjdzie?

:gwizdanie:

No a ile ci spalił?

ehhhhh tam szkoda pisać :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 18:08_________________________________________________dla zainteresowanych to jednak był walnięty łącznik intercoolera :wink4:

wymieniony na nowy 106 zł w ASO i niunia śmiga :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.