Treść opublikowana przez zlota1977
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
jeden lubi jabłka a inny gruszki w tym temacie można polemizować cały czas :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy
jeszcze jest opcja że to łącznik intercoolera walnięty? jest coś takiego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale mnie nogi bolą czy te cmentarze muszą być takie duuuże dobry wieczór wszystkim żywym
-
[B5 AFN] Chwilowy spadek mocy
Filtry nowe!!!!!!!!! wymienione niedawno!!!! może wężyki albo zawór N-75?????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Imię dla kota :D
Mam takiego czarnego :kox: ale takich rzeczy to jeszcze nie umie robić- [B5 AFN] Chwilowy spadek mocy
a sugesti żadnych ????????? w Krakowie to ze spotami ostatnio różnie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
mam takie szpilki :evil: :naughty:- Spociki Łódzkie
To poczekaj na Bukowine i zrobisz hurtem z obydwóch zlotów- Polecane opony letnie
a nie mówiłam Ci ostatnio że Pirelli- Spociki Łódzkie
Basia jak tam filmik... Produkuje sie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
po glazure pojechał :polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czasy się zmieniają Trzeba się cieszyć że wogóle ludzie przyjeżdzaja :>- [B5 AFN] Chwilowy spadek mocy
Powiem tak, dzisiaj w drodze z Zakopca zauważyłam chwilowy spadek mocy w mojej niuni.Wygląda to w ten sposób że normalnie przyspiesza a nagle ma chwilowe braki mocy, a za chwile jest ok. Najgorzej było po górke . Raczej to nie turbo bo jak pada to podobno szybko nie da sie jechać a ja cisłam normalnie 140 bez problemu, tylko momentami słabła. Jaka koledzy może być tego przyczyna??? Jakieś sugestie mądrzejszych ode mnie- Ciekawe filmy warte obejrzenia
oglądali " Uczeń Czarnoksiężnika"???? lekki i przyjemny na niedzielne popołudnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a Ty ciągle głodny :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma korkow Nowy Targ - Krakow nie cala godzina i to popsuta niunia- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i super Zaraz będą ploty :gwizdanie: nooooo!!!!!!!!!! dopiero wygenerujemy ruch na forum :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no i super- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko na kręgle to chyba pójdziemy sami- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to żeś doj*b... Teraz widzę podwójnie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
JA JESZCE TEŻ WIDZE- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie zaczepiaj się :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hej na dobanoc :> - Imię dla kota :D