Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
bedziemy mie takie same :gwizdanie:???????????
-
Polecane opony zimowe
raczej 3-4 lata to max na jazde na jednych oponach pirelli mam na lato akurat i powiem że rewelacja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co to jedna na forum :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry czemu po ładnych paru miesiącach usunięto mojego avatarka :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie wiem o co chodzi????????? cały czas taki sam???????????? Seba wyslij mi to zdjecie ze spotu z alusem to je sobie zapodam na avatarka
-
Spociki Łódzkie
wiecej optymizmu dzień dobry BARTEK 1605 a co to się stało????????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześc wszystkim :>
-
Spociki Łódzkie
Kraków dziękuje MIASTU Łódź za spota :notworthy: :notworthy: super zabawa, towarzystwo extra,tym co byli wielkie dzięki a Ci co nie byli niech żałują dotarliśmy do domu godzine temu
-
Spociki Łódzkie
rano szyby skrobałam dzień dobry [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 09:08_________________________________________________jeszcze w pracy siedze
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Michała przecież Ci wiozę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nogi opierałeś o podsufitke
-
Spociki Łódzkie
ja mam Audi a nie Autobus ilość miejsc ograniczona :gwizdanie: jak tam z tą ulicą, jak mam jechać??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co ? jak? ja się nie znam ???????????? złośliwca mam dzisiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
brzydkie wogóle ta B8 Cubra to paskudna :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
do Krakowa :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
jutro nie bede mial kierowcy ;( trzezwy wieczor :gwizdanie: ja Cie zawioze
-
Spociki Łódzkie
a ja mam prośbe!! wezcie i wklejcie mapke gdzie ten wasz sklep jest, w którym miejscu w łodzi, co bym nie błądziła albo ulice chociaż
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarkobyłam, widziałam, klimat fajny, można się wybrac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber? To ja o czymś nie wiem ? nie chce cie martwić ale o tym to ja już słyszałam w niedziele ale tak to jest że najbardziej zainteresowani dowiadują się na końcu Malujesz z nami ? Bo też coś o tym wpsominał Że w ramach pomocy będzie jakaś nagroda ta nagroda... dostaniesz do buzi dzień dobry
-
Spociki Łódzkie
dzień dobry :> powiem tak, o 12 wyjeżdzamy z Krakowa i tak koło 14 miło by było dostac od Was telefon gdzie mamy przyjechac :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber? To ja o czymś nie wiem ? nie chce cie martwić ale o tym to ja już słyszałam w niedziele ale tak to jest że najbardziej zainteresowani dowiadują się na końcu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to rezerwujcie!!! ja w sobote w Łodzi ale w niedziele obecna jakby co było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to fantazay park no ale Ogrowy mówił ostatnio że tam tory wykopane i mu kule krzywo lecą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no w niedziele kręgle odpadają byłam dzisiaj w tej knajpie co mi JARKO dał namiary, rzeczywiście klimat spoko i duzo miejsca ale niedziele mają już zarezerwowaną także kicha