Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zlota1977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zlota1977

  1. Hej Dawid o której wyjeżdzacie do Jarosławca?? :>[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 10:25_________________________________________________A to spot jednak dzisiaj..???
  2. mówisz jak showinista :gwizdanie:
  3. cięzki wybór... niech inni decydują P.S. Jak sie Grzes jeździ nową furą
  4. czyli mam rozumieć że wracamy do niedzieli...???
  5. gdzie??? [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 22:34_________________________________________________już znalazłam
  6. dobry wieczór :> co tu tak cicho...?????????? :gwizdanie:
  7. Tomasz jakis komis otwierasz... :gwizdanie: ja dzisiaj ze spotem tez pauzuje jarko nie martw się nie jesteś osamotniony, moja niunia też w warsztacie stoi
  8. podobno miałeś pracować :gwizdanie:
  9. Powitała z samego rana
  10. no to będziemy się w domku integrować dzięki
  11. nie czaje się, dopiero wstałam Dzień dobry całemu szacownemu gronu A spoty musimy przenieść w inne miejsce bo palenie gum przez ople jest żenujące i teraz boli mnie głowa od tego smrodu, zresztą doznania estetyczne też żadne
  12. jechałam tamtędy o tej porze i nic nie widziałam???
  13. gdzie na mieście te drinki serwujecie??? Piszcie!!! Można się dołączyć????
  14. hej :> alllllle ciepło
  15. psikałeś je wcześniej wd40??? czy dało się odkręcić jakoś??[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:58_________________________________________________ok, dzięki już znalazłam nawet zdjęcia są :>
  16. Panowie studiuje na forum wymiane wachaczy czy żeby wymienić przednie gorne rzeczywiście trzeba ściągać kolumne??? Przerabiał ktoś ten temat??
  17. napewno swoje d... jak d... ale majtki fajne!!!! sama drukowałam
  18. alkoholusy-maximusy!!!! chyba na zlot wezme zapsową wątrobe już się boje co się będzie działo :gwizdanie:
  19. sadystyczne poczucie humoru pana Tomka... ????????? chyba...???
  20. sorry ja też juz nic nie pisze bo znowu będe zle odebrana Dobrej nocki wszystkim
  21. Panowie powie mi ktoś mądry jaka sprężąrka jest w B5 2.5 z 1999 roku Jakiś symbol albo oznaczenie??? Padła i trzeba wymienić albo zregenerować?? Co lepsze??? i tańsze???
  22. ja za 15 min się nie wyrobie bo juz majtki ściągłam
  23. nie da się ukryć, widać pozazdrościć...[br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 21:45_________________________________________________taaa a na spota to się przyjechać nie chciało :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.