Treść opublikowana przez zlota1977
-
Polecane opony letnie
Zakupilam wlasnie Pirelli 7 Czas pokaze co sa warte... :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieki Piotrze :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a cena jaka? :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie poszla mi szyba przednia gdzie moge wymienic???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowych ,spokojnych i mokrych Swiat wszystkim :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam :> tez jestem za zmiana dnia spotow, pomysl !!!!!!! narazie nie zawitam ale po powrocie jestem z Wami jak tam pijoki po zlocie????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Calusy gorace dla was chlopaki z tej zasypanej mroznej Szwecji zimno tu i ogolnie do duszy na spota przylece dopiero latem ale miejsce mi trzymajcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Grześ gratki!! Synuś cud malinka Sama bym sobie takiego zrobiła ale juz za stara jestem na takie akrobacje!!!! jeszcze raz wszystkiego naj dla małego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cudowne warunki do upalania wysokie bandy,biała droga taaaa tylko auta nie ma przyleciałam samolotem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry wieczór wszystkim :> jak Wam śniegu potrzeba to zapraszam do Szwecji, tu go najeb...!!!!!! drogi nie odśnieżone tak jak w Polsce a na poboczu hałdy na pare metrów wzniesione
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
osobą towarzyszącą miał być facet także... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Hej sprawy się mają tak że wypadł mi w pon wyjazd do SZwecji i troche tam pobęde także na zlota nie dam rady przyjechać niestety!!!!! jak by był ktoś chętny to oddam swoje miejsce z osobą towarzyszącą :>
-
[ALL B5] Poszukiwanie fotek
Kiedyś tatuś miał UNO wlaśnie z jedną wycieraczką i jak go zatrzymała policja to mu chciała dać mandat za brak drugiej może i śmieszne tylko do bólu prawdziwe!!!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
takiemu to dobrze :gwizdanie: ja już wstaje i zasuwam Dzień dobry Wszystkim :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za spota i odmrożenie kończyn dolnych...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć chłopaki :> pora wstac i oczy do Boga wznieś co by lepiej nam dziś było
-
Polecane opony zimowe
Tylko nie Dębica!!!!!!! w sumie to miałam wielosezonowe model Passio ale wpadłam w poślizg( było mokro, wody wogóle nie zbierały pewnie przez to że jeszcze za nowe) obiło mnie o dwie barierki i to byłm już koniec mojego autka poszło na złom!!!! może się uprzedziłam ale wszystkie tylko nie Dębica!!!!!!! sama jeżdze na Kleberach i przy wyborze żaden wulkanizator nie polecał mi Dębicy.Kiedyś podobno jeszcze były w miarę ale teraz do innych daleko im jeżeli szkoda ci kasy to kup roczne używki innej marki
-
[B5 AFN] Gdzie znajduje się czujnik ciśnienia oleju
Panowie gdzie znajduje się w moim aucie czujnik ciśnienia oleju???? chodzi o AFN a na forum nie mogę znaleść jakbyście mieli jakieś fotki to będzie mi łatwiej :> z góry dziękuje
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
ja uczę się jeździć ostatnio Scanią Miśka :naughty:to jest auto!!!!
-
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Zdrowia, szczęścia ,pomyślności Na stole karpia bez ości Bogato ubranej choinki Szampana ze dwie skrzynki I samych chwil radosnych A na nowy rok dom gości Zdrowych i pogodnych swiat zyczy Wszystkim klubowicza Anula
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Krakusy zdrowych i pogodnych świat spędzonych w miłej rodzinnej atmosferze życzy Anula!!!!!
-
Polecane opony zimowe
założyłam Kleberki i muszę powiedzieć że sa ok pogoda ostatnio dopisała żeby je przetestowac i wchodząc w zakręt nic mi tyłkiem nie zarzuca na ulicy pokrytej śniegiem, hamowanie tez w miejscu także polecam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry :> widzę że tu same drobne pijaczki :gwizdanie: pogoda super!!! właśnie wróciłam z Wrocławia i troche się jechało.... ale lans
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry wieczór Paniwie Co tam w wielkim świecie??? Wąski przyjeżdzam po termostat bo mi tyłek w audi marznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i dobrze :>