Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Życzenia Świąteczno-Noworoczne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ze względu,że już powoli pora na życzenia pozwoliłem sobie otworzyć wątek w którym każdy z was może złożyć wszystkim życzenia.

Zbliżający się Nowy Rok i Boże Narodzenie niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć wszystkim najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku!!! :hi:

Opublikowano

ode mnie rowniez najlepsze zyczenia Swiateczno-Noworoczne dla wszystkich :)

uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń

tych w szczegolnosci... :gwizdanie:

Opublikowano

ja również przyłączam się do życzeń :) szczególnie spełnienia marzen i wymarzonego S4 :)

Opublikowano

Mokrego dyngusa, smacznego jajka i bogatego kroliczka :naughty:

I niech Wam się diesle na porzadne benzyniaki zmienią :decayed:

Opublikowano

Świąt beztroskich i radosnych,

trochę śniegu, trochę mrozu.

Pełnego prezentów Mikołaja powozu,

a poza tym dużo zdrowia

i aby po sylwestrze nie bolała głowa ;)

Opublikowano

Mokrego dyngusa, smacznego jajka i bogatego kroliczka :naughty:

I niech Wam się diesle na porzadne benzyniaki zmienią :decayed:

:polew: ale to nie teraz,,,,,,,,,,,,,,,, :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

...i ja sie dołącze do życzen-dodam od siebie,ze byłoby miło od Nowego roku zobaczyc milsza atmosfere na Forum,bez kłótni,zgrzytów,ale wiecej smiechu :wink4:

Opublikowano

Ze względu,że już powoli pora na życzenia pozwoliłem sobie otworzyć wątek w którym każdy z was może złożyć wszystkim życzenia.

Zbliżający się Nowy Rok i Boże Narodzenie niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć wszystkim najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku!!! :hi:

Tobie też..................zdrowych i spokojnych świąt.

Prywatnie i rodzinnie wysztkiego naj...naj...naj...

A w życiu forum............kropka, uciszenia, nowicjusza, zamknięcia działu newbie i wszystkiego czego sobie życzysz :decayed:

Opublikowano

Wesoły Świąd wszystkim :decayed::kox: :kox: :kox:wink.gif

Spełnienia marzeń, dużo dużo dużo dużo zdrowia..uśmiechu na twarzy, pieniundzy też pożyczę a co ! :kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano

A ja życzę ci Piotruniu żebyś szanował przyjaciół swych :decayed:

Opublikowano
7b650e1b8399776emed.jpg
Opublikowano

Wszystkiego dobrego, dużooo dużooo spokoju, radości, zdrówka, bezawaryjności Waszych aut ;):a4fan:, rodzinnej Wigilii, dużo prezentów pod choinką :naughty:, wystrzałowej zabawy w sylwestra :dance::drinks:, a także spełnienia Waszych marzeń i projektów motoryzacyjnych w Nowym 2010 Roku :wink4:

Tobi one :wink4:

Opublikowano

Wszystkiego naj naj a w sylwestra chlajta i bawta się do upadłości... :naughty:

8cdb27d34b375f70.jpg

Opublikowano

Ja też przyłączam się do życzeń.

Życzę wszystkim wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku, udanego Sylwestra. Żeby w nowym roku wasze fury nie odmawiały posłuszeństwa i nic nie trzeba było robić poza przeglądami i uzupełnianiem płynów. No chyba, że jakieś małe modyfikacje :wink4:

Opublikowano

I ja dołączam się do życzeń świątecznych ,wesołych i radosnych oraz szczęśliwego nowego roku Pozdrawiam

Opublikowano

dołączam, dołączam wszystkiego dobrego w końcówce starego i przez cały nowy rok

Opublikowano
4lil3p.jpg
Opublikowano

Z najlepszymi życzeniami

ja :>

Ps.

Świetni ludzie, świetne forum, oby tak dalej :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.