Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Życzenia Świąteczno-Noworoczne


Wihajster

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względu,że już powoli pora na życzenia pozwoliłem sobie otworzyć wątek w którym każdy z was może złożyć wszystkim życzenia.

Zbliżający się Nowy Rok i Boże Narodzenie niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć wszystkim najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku!!! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie rowniez najlepsze zyczenia Swiateczno-Noworoczne dla wszystkich :)

uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń

tych w szczegolnosci... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również przyłączam się do życzeń :) szczególnie spełnienia marzen i wymarzonego S4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokrego dyngusa, smacznego jajka i bogatego kroliczka :naughty:

I niech Wam się diesle na porzadne benzyniaki zmienią :decayed:

:polew: ale to nie teraz,,,,,,,,,,,,,,,, :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i ja sie dołącze do życzen-dodam od siebie,ze byłoby miło od Nowego roku zobaczyc milsza atmosfere na Forum,bez kłótni,zgrzytów,ale wiecej smiechu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu,że już powoli pora na życzenia pozwoliłem sobie otworzyć wątek w którym każdy z was może złożyć wszystkim życzenia.

Zbliżający się Nowy Rok i Boże Narodzenie niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie, życzliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile, chcę złożyć wszystkim najlepsze życzenia pogodnych, zdrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego roku!!! :hi:

Tobie też..................zdrowych i spokojnych świąt.

Prywatnie i rodzinnie wysztkiego naj...naj...naj...

A w życiu forum............kropka, uciszenia, nowicjusza, zamknięcia działu newbie i wszystkiego czego sobie życzysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesoły Świąd wszystkim :decayed::kox: :kox: :kox:wink.gif

Spełnienia marzeń, dużo dużo dużo dużo zdrowia..uśmiechu na twarzy, pieniundzy też pożyczę a co ! :kox: :kox:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja życzę ci Piotruniu żebyś szanował przyjaciół swych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego dobrego, dużooo dużooo spokoju, radości, zdrówka, bezawaryjności Waszych aut ;):a4fan:, rodzinnej Wigilii, dużo prezentów pod choinką :naughty:, wystrzałowej zabawy w sylwestra :dance::drinks:, a także spełnienia Waszych marzeń i projektów motoryzacyjnych w Nowym 2010 Roku :wink4:

Tobi one :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyłączam się do życzeń.

Życzę wszystkim wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku, udanego Sylwestra. Żeby w nowym roku wasze fury nie odmawiały posłuszeństwa i nic nie trzeba było robić poza przeglądami i uzupełnianiem płynów. No chyba, że jakieś małe modyfikacje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do życzeń świątecznych ,wesołych i radosnych oraz szczęśliwego nowego roku Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam, dołączam wszystkiego dobrego w końcówce starego i przez cały nowy rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...