Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Poszukiwanie fotek


...:::BRYLANT:::...

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem po co ci to, bo to wygląda jak bora :decayed:

ma ładne lusterka boczne :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem po co ci to, bo to wygląda jak bora :decayed:

ma ładne lusterka boczne :kox:

to wygląda jak O-bora :polew: Dla mnie to nic ładnego w tym nie ma :gwizdanie: Chociaż bez kierunków bocznych looku dużo nie zmieni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu paskudne. Nie wiem albo jestem jakiś dziwny albo to auto naprawde jest fatalnie zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu paskudne. Nie wiem albo jestem jakiś dziwny albo to auto naprawde jest fatalnie zrobione.

nie martw się, nie jesteś dziwny :decayed:

ale to zdjęcie jest z czasów kiedy królowały singlowe wycieraczki typu UNO, super nowoczesne klamki na pilota i takie tam :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna wycieraczka to jeszcze nie tragedia, stare Merce miały np. W124. Natomiast cała reszta mnie przeraża :shocked:

ale w mercedesie tak musi byc! Tam jest ta wycieraczka tak zrobiona, że inaczej nie może byc! :cool1: Jest wielka i masywna a w uno jest tak jak wyżej - cienka gałązka rozmazująca szybę... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może tak jest :good:

Powiedzcie mi, bo jestem ciekaw gdzie te migacze. Może one są na miejscu tylko przyciemnił je na czarno i zlewają się z karoserią?

no schowane są pod wydłużonym błotnikiem tudzież pomalowane w kolor karoserii :decayed: :decayed: :decayed: Jak dla mnie to zniszczenie totalne auta :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej nie ma znaczka :audi: na masce. Wtedy to byłaby obraza marki. A tak, to jak ktoś nie znający się zobaczy na ulicy to "cudo" to nie będzie kojarzył z tą zacną firmą, tylko pomyśli sobie, że to nie wiadomo co :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tatuś miał UNO wlaśnie z jedną wycieraczką i jak go zatrzymała policja to mu chciała dać mandat za brak drugiej :evil:

może i śmieszne tylko do bólu prawdziwe!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...