Treść opublikowana przez zlota1977
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
WITAM Kerczi ale Ci super
-
Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
ale śliczny mały smerfik gratulacje!!! jest boska!!!! :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to może dzisiaj ja zgasze DOBRANOC i kolorowych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u Ciebie też chłopa nie ma!!!???? :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak to jest jak się spotyka z kierowcą ciągle gdzieś jeżdzi , cały tydzień go nie ma i nic nie idzie zaplanować chodź ma to też swoje dobre strony [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 19:40_________________________________________________Piotr podpadłeś za ten 1%
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja Ci nie pomogę bo do niego nie mam nr... ale ja mam :> robiłam z nim logi dobry wieczór chodź miał być lepszy
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
Powinna bo tego uczą, tylko co z tym dalej zrobić jak się zapali (nie mówię tu o kontrolkach rezerwy w baku czy światełek)?? powinna zrobić karpia, ręce założyć na głowę, zadzwonić do koleżanki zapytaniem kiedy promocja na ciuchy jak rozgryźć problem zapalonych kontrolek tez powinni uczyć :gwizdanie: wogóle powinni uczyć co jest do czego a nie sadzać za kółkiem włączyć stacyjke i jazda przed siebietak właśnie wyglądała moja nauka jazdy... pewnie że było to 15 lat temu ale nie sądze że się coś zmieniło od tej pory na korzyść Właśnie przez taką szkołe każda która nie dowie się niczego u innego źródła wychodzi na kawałową blondynke dzięki szczęściu w nieszczęściu tylko raz miałam wypadek przez te wszystkie lata a teraz umawiam się z zawodowym kierowcą i daje mi taką szkołe że hej a przy tym zawsze wzystko wytłumaczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to miłego dnia Tobie i wszystkim co za nami
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
w pełni się z Tobą zgadzam! trening czyni mistrza! a z drugiej strony nie każdy się mistrzem urodził
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć Dawidku :> do szkoły??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chłopie ja żartowałam!!! relax!!! [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________ dziewczyno jeżeli potrzebujesz sie dowartościowac tym ze oznajmisz na forum kto do Ciebie dzwoni to ok tylko o to mi chodziło [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 13:29_________________________________________________a tak wogóle to no i mi się dostało :gwizdanie:widze że z władzą do jednak nie da się pożartować??? przepraszam
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
ładne...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chłopie ja żartowałam!!! relax!!! [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 06:35_________________________________________________a po za ty to dzień dobry :>spadam do pracy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzieje Karol. Wisła przegrała i jedni piją ze smutku ale są i tacy co się opijają ze szczęścia
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
Tomasz ale dla niej auto się nie liczy!!! Najważniejsza torebka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ŻENADA!!! gdzie pijecie to dołącze. Mam niedosyt po tym wyniku [br]Dopisany: 22 Listopad 2009, 20:39_________________________________________________ a do mnie po nocach to się wydzwania!!!!
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
Panowie zmieniamy temat, koniec o klockach hamulcowych, silnikach, turbinach i całej reszcie!!! Panie zmotoryzowane pragną gorąco dowiedzieć się Waszych opini na temat ich jazdy samochodami :gwizdanie: czekamy na konkrety i obiecuję że nie będe komentować :evilPozdro faceci :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
są też inne sposoby na zapominanie jakie??? dajesz!!! później bo tu dużo dzieci a jeszcze 23.00 nie ma ok czekam albo na PW :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
są też inne sposoby na zapominanie jakie??? dajesz!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a nie ma tyle wódki na tym świecie żeby zapomnieć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
d*pa a nie miły ciągle pod górke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie nie piecze Dobry wieczór bo spalas dzisiaj sama no sama ,sama bo Wąski zaprosił ale zapomniał adresu podać...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie nie piecze Dobry wieczór
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo w końcu stara gwardia coś zaczęła więcej spamować :evil: nie tylko stara, nie tylko!!! obudziłam się aaa śniło mi się, śniło..... :gwizdanie: MIłego dnia Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zapraszam Robert możemy przenieść się na PW???