Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Zalane siedzenie-gdzie może być problem?


zlota1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj w Krakowie troche popadało i jak mi autko stało pod domem w tym deszczu to jak wsiadłam do środka okazało sie ,że mi zalało tylne siedzenie. Nigdy wcześniej nic takiego nie miałam , a jeżdże niunią już rok :confused4:

Jest to wersja z szyberdachem!!!

Czy możliwe jest że to właśnie przez ten szyberdach??? Dodam że okna były napewno zamknięte!!

podsufitka też jest troche mokra

Innej opcji nie widzę, a jak jest tak jak pisze to co ja mam z tym zrobić??

Może ktoś miał też taki problem??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz anteny na dachu,która jest zamocowana na śruby-to już tylko pęknięta uszczelka w szyberdachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co dalej z tym fantem... :gwizdanie:

Należałoby wymienić, tak sądzę :cool1: w ASO najszybciej dostaniesz taką uszczelkę, pytanie za jakie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też przemaczało mi kanapę, co się okazało tylnie lampy nie były szczelne i tamtędy się woda wlewała, tak że mi całą pompkę zalało i podeszło pod kanapę, uszczelniłem lampy silikonem i jest spokój :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyberdach :mysli: to raczej przód, lampy?? to mysiałby siec jak z ckm'u :decayed:

przemyśl sprawe w ten sposób, jesli masz korby z tyłu to to bedzie prawdopodobniejszą przyczyną bo szyby na korbach lubią sie opuszczać, znam to po sobie z poprzedniego auta. pojesc troche i sprawdz czy szybe bedzie sie dało dosunąć po tej jezdzie, tylko ze to nie taka jazda 2,3 godziny tylko dzien, 2,3 i wtedy sie dowiesz, jesli masz 4xelek to tak jak kolega mówił byc moze to uszczelka, lub masz opuszczone drzwi i uszczelki dobrze nie dolegają. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie tak działo właśnie przez lampy, ale oczywiśćie nie po pojedyńczym deszczu, tylko jak lało dłużej albo po myciu samochodu, a z tylymi szybami masz racje bo tez się lubią na korbce same opuszczać :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde myslałem ze po jednym deszczyku tak ci nalało, no to chyba myjesz auto kercherem 160bar :polew:

najwazniejsze ze ci sie juz nie leje, no ale to nie nasz wątek wiec niech sie zastosuje chłopaczyna do tychczasowych porad a jak nie to bedziemy myslec :wink4:

a tak wogóle to gdzie masz nemieknietą kanape?? tzn jaką jej czesc, bedzie prosciej dojsc do przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze nie chłopaczyna tylko ewentualnie chłopaczara :evil:

a leje mi z góry czyli od podsufitki po słupku tylnim na oparcie i siedzenie :confused4:

myśle że to nie lampy :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no myślałem ze Ci siedzisko podmaka, masz szyberdach? tambym szykał przyczyny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no myślałem ze Ci siedzisko podmaka, masz szyberdach? tambym szykał przyczyny :gwizdanie:

Bez urazy, ale gdybyś czytał temat od początku i ze zrozumieniem to byś nie myślał że siedzisko Koleżance podmaka i wiedział, że ma szyberdach o którym od razu pomyślała :gwizdanie:

Spróbowałbym udrożnić odpływy szyberdachu wychodzące przy nadkolach, są zdaje się 4, przy każdym jeden. Mogły się zatkać z czasem i nie nadążają odprowadzać wody z wanny szyberdachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam relingi ale zaciągłam języka i tak jak mówi majkej_majki to właśnie problem tkwi w odpływach od szyberdachu

jak wróce z Jarosławca to się za to wezme :wink4:

dzięki panowie za podpowiedz :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec powiem ze przepraszam za przekręcenie płci :polew: :polew: :polew: przeczytałem złoty a nie złota :wallbash: powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...