- [ALL B6] Ręczny
-
[ALL B6] Ręczny
hahah, coś mi kiedys na stacji powiedzieli ze mam zasniedziale hmmm... mam kupic nowe linki???
-
[ALL B6] Ręczny
Koledzy mam problem wogóle nie trzyma mi hamulec ręczny zaciągam go, a auto na małej górce ucieka. Co może byc powodem??? Czekam na wszelkie informacje
-
[ALL] Opony całoroczne
Mam takie opony a audi a4 1,9TDI i sa super, jezdze nimi juz 2 rok.
-
[B7 BLB] Problem z uruchomieniem zimnego silnika
Ja miałam podobna sytuacje i sprawa to swiece zarowe. OKAZALO sie ze mam 2 spalone[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 11:40_________________________________________________swiece masz po prawej strobie silnika sa schowane za zaslepkami gumowymi, do osttaniej jest sie ciezko dostac bo jest tam filtr paliwa.
-
[B6 AWX] JAkie świece do Audi a 4 symbol boscha lub BERU
Dzieki bardzo. Madoń jak będziesz miał chwilke to odpisz jakie ty masz?
-
[B6 AWX] JAkie świece do Audi a 4 symbol boscha lub BERU
Witam, mam pytanie w sprawie świec zarowych jakie powinnam kupic do samochodu audi a 4 1.9TDI 130 KM B6
-
[B6 AVF] Klocki hamulcowe i koleczko zamykania klapki trojkata ostrzegawczego w avancie
mam do sprzedania klocki na tył do audi a4 b6 TRW
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[ SANOK ] Witam wszystkich użytkowników serwisu bardzo serdecznie. Mój pseudonim tak jak widać "KLISIEK" obecnie posiadam Audi a4 moedel B6 .
klisiek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta