Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Jakbyś był mechanikiem i przyszło by Ci naprawiać forda i np. vaga to możne by przemówiło. Do mnie poronione rozwiązania forda nie przemawiają,masters już od dawna żadnego forda za bramę nie wpuszcza,rogal widzę to samo.
  2. Duzo za duzo z ich przesyłka za 80zl zapłaciłem w sumie 920zl.Teraz wolałbym kupić nowe,wtedy nie były dostępne.
  3. Febi jest to dokładnie to samo co oryginał tylko inne nalepki,butelki są takie same.
  4. Kup olej może być febi 27975,do tego filtr odpowiedni.Procedurę wymiany masz na forum. Nie wypowiem sie sam w kwestii wymiany bo bo tego nie robiłem,obcykany mam tylko tiptronic.
  5. Ja mam kolo od nich,narazie jeździ.
  6. Nic nie przytrze,robilem tak nie raz i wszystko lata jak należy.
  7. Jest spot VW pod zamkiem 03.20 wiec jak ktos chce to zapraszamy.
  8. marewel odpowiedział(a) na kamil2803 temat w Audi A4 B5
    Ja założyłem raz 4dnimax wentyle do hondy chyba nic się nie działo.Lite spokojnie można zakładać ale wymieniać raczej z klockami. Jak chcesz coś lepszego to będę za tydzień w lublinie na spocie mogę coś podrzucić.
  9. Tu chodzi o ochrone dwumasy,bo zaczeli wkladac tam jakies repcie co siadaly bardzo szybko.
  10. Odpusc lej valvoline lub liqy moly
  11. Wywalone szklanki słychać z daleka,motor klekocze jak stary traktor.
  12. To jest prawda ale nie dotyczy afn,bo w nim start dawki ustawiony jest wcześniej niż na 250obr,trzeba spanka spytać.
  13. Na febi 6161 jak i na ory skodowskim jest norma VW TL 52146
  14. Coma jest niezła,ale ostatnio podrożała.
  15. Jak silnik cieknie to sie go uszczelnia,a nie zabija gorszym olejem.
  16. Nic nie musisz docierać.
  17. Pokaz mi ta co ma i ta co nie ma
  18. Te otwory są specjalnie zasłonięte żeby ograniczyć krążenie płynu w głowicy.
  19. Pomyliło i im się z 2.5tdi.
  20. Jaki masz piec z podajnikiem?
  21. Bo nie spróbowali niczego innego.
  22. Dołóż turbinę nawet od AAZ i będzie to jakoś jeździć po reampie.
  23. Olej z odmy nie koniecznie odklada sie rowno na kazdym kanale.Stukanie to jakby popychacz.
  24. A ja myślałem ze wraz z kolegami co tez maja nie za wiele postów i chwalą oleje prosto z usa dbają o kieszeń dystrybutora. Przypadki chodzą po ludziach a zbiegi po okolicznościach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.