Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Regeneracja kół dwumasowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:mysli: moze byc ciekawe. Szkoda tylko ze tak mało info dali w aukcji.
Opublikowano

Przedzwoń ,zapytaj konkrety i podziel się prosze informacją na forum,być może że skorzysta ktoś,zawsze bedzie wiadomo jak coś,najlepiej podjechać i zobaczyć caly warsztat ,jak to wygląda itp,użytkownik od Użytkownik od: 2009-03-02 11:36:33

i tylko 22 opinie,trzeba przedzwonić, :wink4:

Daj znać jak się dowiesz coś :good:

Opublikowano
  • Autor

wiec tak zadzwonilem cena do 2.5tdi miedzy 600 a 800zl niestety netto do tego ewentulane regeneracja sprzegla z lozyskiem 400zl wiec kopmplet 1200zł daja na to gwaracje roczna takze cene 1200zł za komplet uwazam za bardzo dobra po pełnych zniszkach komplet sachsa nowy w focie (mam 40% znizek maksymalne jakie sa) kosztowal by 2500zł takze uwazam ze za połowe ceny warta przeprowadzic taki zabieg podejrzewam ze w wakacje zkozystam z uslug tej firmy :)

Opublikowano

http://www.sprzeglo-service.pl/index.html

kiedys znalazłem ich strone

Opublikowano

koledzy regenerowałem u nich rok temu dwumase do forda focusa i jest ok zdajesz stare i dostajesz nowe lub czekasz na swoje jako ze ja z kalisza to dałem stare i dostałem zregenerowane do tej pory ford hula

Opublikowano

kolega regenerował gdzieś w Kielcach do toyoty awensis ponoc to wielka fuszerka była -dał 1000zł.

Opublikowano

Ja mam kolo od nich,narazie jeździ.

Opublikowano

Ja mam kolo od nich,narazie jeździ.

Ile płaciłeś za regenerację?

Opublikowano
  • Autor

podobno oni maja jako jedyni urzadzenie do regeneracji przynajmniej tak pisza

Opublikowano

Ile płaciłeś za regenerację?

Duzo za duzo z ich przesyłka za 80zl zapłaciłem w sumie 920zl.Teraz wolałbym kupić nowe,wtedy nie były dostępne.

Opublikowano

Wg. wielu mechaników "nowe" koła dwumasowe to regenerowane koła.

U Tych w poznaniu jest taniej i przynajmniej prawdziwa gwarancja 12 miesięczna.

Kolega już kilka razy korzystał jak klient miał jakiegoś japońskiego diesla i marudził że nowe za drogie, poleca firmę z Poznania.

Opublikowano

Moj po okolo 2500tys

Dla potomnych reset SAC:

Reset SAC

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ile płaciłeś za regenerację?

Duzo za duzo z ich przesyłka za 80zl zapłaciłem w sumie 920zl.Teraz wolałbym kupić nowe,wtedy nie były dostępne.

A czego nie jesteś zadowolony z regenerowanego? Już się odzywa?

Opublikowano

Moj po okolo 2500tys

Dla potomnych reset SAC:

Reset SAC

Troszkę stuka....

Opublikowano

Miałem zablokowane wyśw. youtube , teraz widze ze faktycznie stuka.

Nie napawa mnie to optymizmem ...

chyba trzeba zacząć zbierać na nowy dwumas przy moim przebiegu.

Opublikowano

Wówczas nie miałem dostępności nowego kola,w tym momencie mam nowe za 1270zl zaoszczędziłem tylko 350zl.

Opublikowano

ja jakos nie mam przekonania do regeneracji , jak zmieniac to na nowe :)

Opublikowano

Wówczas nie miałem dostępności nowego kola,w tym momencie mam nowe za 1270zl zaoszczędziłem tylko 350zl.

to o ktorym teraz piszesz to Sachs ?

Opublikowano

Wówczas nie miałem dostępności nowego kola,w tym momencie mam nowe za 1270zl zaoszczędziłem tylko 350zl.

Moim zdaniem jesteś 920zł w d*pę....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.