Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Po wymianie skrzyni efekt ślizgania sprzegła


wirusekx

Rekomendowane odpowiedzi

więc jestem powmianie GBA n a HCF myślałem że wszystko jest oki, ale jednak nie. Ma efekt ślizgającego się sprzegła,. Może to być przez tą łapke ktora znajduje sie na łożyku oporowym(łapka ze starej skrzyni, łożysko nowe)? a może to wina wysprzeglika( wysprzeglik jest ze starej skrzni)? może ktoś mi to sprawdzić po numerach częsci? jak sobie pomysle ze znow mam to wszystko rozkrecic to mi slabo:(

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 20:30_________________________________________________a może źle odpowietrzony wysprzeglik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wymieniłem, ponieważ nie miałem kompletnie żadnych objawów zużycia sprzegła. zauwazylem ze owe sliganie pojawia sie w granicach 2000 tys obrotow( wtedy mam leekie przeładowanie turbo, wiec śliga sie kiedy idzie najwieksza moc na sprzegło... żle odtowietrzony wysprzeglik nie robi takiego objawu?[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 21:33_________________________________________________dzwine bo problem był od woczraj i caly czas sie zmniejszalo to slizganie az zniklo calkowicie , dziś już jechałem bez slizgania:) wiec narazi problem ustal oby nie powrocil:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...