Treść opublikowana przez marewel
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Katalog IC nie podaje KYB pod zawieszenie sportowe.
-
[ALL B5] Odrzybianie klimatyzacji wersja "domowa"
Jak się nie wymienia filtra pyłkowego to nie dziwne ze osadza się kurz na wiatraku.
-
Polecane opony zimowe
Polecam mabory dostępne w inter cars.
-
[B7 BPG] 2005 WERSJA US
Teraz poprosimy o filmik M3 Tak dla odmiany.
-
[INNE] Duże spalanie VW Passat 1,9 131KM AVF - LOGI statyczne i dynamiczne
Ciekawe jak ma to zrobić. Jak kolega napisał wyżej prawdopodobnie wtryski od innego silnika.
-
[B6 ALT] Po Remoncie Dalej Bierze...
Wlasnie zmien olej na 10w60 lub 5w50.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Ja bawiłem sie xperia x10,strasznie drętwy telefon menu to trzeba ogarniać z instrukcja. Chyba kupilbym samsunga gs2 przynajmniej ma szybki proc.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
To co wczoraj pokazał Floyd Mayweather Jr to jakaś katastrofa sędziego to powinni do końca życia zdyskwalifikować,Floyd mało dziennikarza nie pobił. :thumbdown:
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Te opony kumcho to nie były fabryczne? PS. Cudo na kolach
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Skoro ten silnik pobiera olej od nowości to remont u Zdzisława na pewno mu nie pomoże,ale możesz spróbować.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Bzdura. Z mechaników co chcą szlifować wały w tych ślinikach porostu mam polewkę.Po pierwsze nie zużywają się po 2 koszta sa 5 razy większe niż kupienie używki w dobrym stanie.
-
[B6 AWX] Pompowtryskiwacze > po zmianie pompki
Mycie czyszczenie tych wtrysków to strata czasu i pieniędzy.
-
[B6 AVB] Ciągłe przeładowanie, ale brak trybu awaryjnego
Postaraj się lepiej o program od tunera a nie rzeźbiarza. Mailem to samo po wsadzeniu BRD + gotowiec od bardzo znanego tunera(nie powiem od kogo bo wam gały wyjdą).
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ostatnio bywszy w Rzeszowie widział ten salon w budowie i ładnie sie zapowiada.
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Nie montuje ich bo nigdzie ich nie ma jedyny komplet zamontowałem tydzień temu do b5 polift bo kayaba była albo niedostępna albo mocno droga,opinii wiec nie mam.
-
[ALL] Problem z mechanikiem! Brak słów!
Chytry 2 razy traci.Chciałeś przyoszczędzić a wyszła kupa.Bylo oddać popme do regeneracji zabulic 2 tys wtedy nie było by tłumaczenia ze pompa jest niesprawna.
-
[B5 ALF] Do posiadczy 1.9 tdi i passata 130 koni po lifcie...wiazka za silnikiem zwarcie
Nie wiem czy można to uszkodzić ale za silnikiem i idzie kabel prądowy do rozrusznika.
-
Sprzęgło AWX do AFN/AVG
623 3092 00 sprzęgło 415 0112 10 koło
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Jak chcesz to poczekaj i nazbieraj na komplet. :cool1:Czesto gesto przez niesprawne amorki można w rowie wylądować.
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Na tyl do passata b5 chyba nie da się tego źle zamontować.Po 30tys wymianialem cały komplet w passacie z bilsteina na kyb klient stwierdził ze jest teraz bloga cisza.Na bilach(tłukły od początku wymieniał wiec zawieszenie niepotrzebnie) przejechał jakieś 30ty tylne pociekli. Następny Passat tyl sachs(wylany) założony nowy sachs 15tys i mokry jeden.Przednie tak szybko się nie wylewają. Peugeot partner (ja nie zakładałem)tylne amorki sachs po 10 tys wybite tuleje dolna. Na te firmy wiec nie chce mi się już patrzeć. Kyabe można trafić japońską,najczęściej sa hiszpańskie portugalskie francuskie.Na sachsach i bilsteinach sa jakies smieszne nalepki i nie wiadomo gdzie to robione.
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Od jakiegoś czasu tylko kayaba,sahsy lubią się szybko wylewać a bilsteiny stukają.
-
[B6 BKE] Łożsko igiełkowe
Cos nie wierze ze Bogdan nie wiedział ze tam idzie to łożysko.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ja nie wiem czy się rozleciał ale to ze jest dłuższy nie znaczy ze jest wieczny.
-
[ALL B5] Czy sprzęgło z ATJ quattro 240mm będzie pasowało do silnika AVF??
W AVF masz w 99% docisk SAC i czymś się różniące kolo dwumasowe,jak zalozysz komplet z ATJ to będzie pasować.
-
[B6 AVJ] Czarna mamba z nowa turbawka 296ps/364nm
Kto stroił tego potwora?