-
[INNE] Duże spalanie VW Passat 1,9 131KM AVF - LOGI statyczne i dynamiczne
No wlasnie z tego co szukalem i czytalem u mnie nie jest tak prosto i nie da sie tego zrobic VAGiem tylko trzeba pamiec zgrywac i przerabiac w jakims adresie.
-
[INNE] Duże spalanie VW Passat 1,9 131KM AVF - LOGI statyczne i dynamiczne
No właśnie co dospalania to sie okazuje, że nie jest tak źle. Komputer oszukuje. Sprawdziłem na stacji tankując do pełna i wskazania na komputerze a w realu odbiegają o jakieś 2-2,5 litra. Pytanie teraz czy skorygować jakoś spalanie czy zmienić program skoro nie trzyma sie kupy?
-
[B5 ADP] Prośba o analizę logów
W poprzednim aucie miałem podobny problem z falującymi obrotami, pomogła wymiana świec i kabli.
-
[INNE] Duże spalanie VW Passat 1,9 131KM AVF - LOGI statyczne i dynamiczne
naprawiajac auto WOW, dzięki za profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź, oby więcej takich Zrobiłem logi dynamiczne Log (000) Log (001) Log (003) Log (004) Log (008) Log (010) Log (011) Pozdrawiam
-
[INNE] Duże spalanie VW Passat 1,9 131KM AVF - LOGI statyczne i dynamiczne
Witam, postaram sie zrobic te logi dynamiczne i wrzucic. W jaki sposob moge zmienic ta dawke?
-
[INNE] Duże spalanie VW Passat 1,9 131KM AVF - LOGI statyczne i dynamiczne
Witam, kupiłem niedawno Passata i trochę mnie niepokoi spalanie jakie pokazuje MFA. Na biegu jałowym bez włączonej klimy i żadnych innych odbiorników 1,5l/h gdzie znajomy mając ten sam silnik ma 0,5l/h. Wiem, że termostat będzie do wymiany bo nie dogrzewa do 90, ale to raczej nie ma wpływu na spalanie na biegu jałowym, zresztą nie ma znaczenia czy auto rozgrzane czy nie mniej niż 1,5 nie pokazał. Poniżej wklejam logi statyczne, dynamiczne wkleję w niedziele bo nie mam z kim zrobić. Proszę o jakieś podpowiedzi co mogę zrobić. Log (MB - 000) Log (MB - 001) Log (MB - 003) Log (MB - 004) Log (MB - 007) Log (MB - 013) Log (MB - 018) Log (MB - 023) Log (BS - 000) Log (BS - 003) Log (BS - 011) Z góry dziękuje.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, stałem sie właśnie posiadaczem pięknego audi a4, mam nadzieje, że forum będzie mi przydatne w jego urzytkowaniu. Pozdrawiam.
shaybus
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta