Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BKE] Łożsko igiełkowe


balonowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Planuje wymienić sprzęgło wraz z kołem 2 masowym... szukam odpowiedniego warsztatu w Warszawie ew. w okolicy.

Bylem kilka dni temu w Megacar celem postawienia diagnozy (objawy to kłopoty z 1 biegiem i wstecznym wyłącznie na postoju)

Gosc z w/w firmy odpowiedział krotko albo do wymiany sprzęgło z dwumasa albo do wymiany lozysko igielkowe (10% przypadków). Megacar poleca tylko zestawy firmy LUK.

Ok. odkładam na operacje do "świnki skarbonki"... ale....

Przeczytałem ostatnio kilka negatywnych wypowiedzi o serwisie Megacar... wiec szukam alternatywy...

i w ten sposób trafiłem na forum VW gdzie czytam o firmie Bodex (http://www.autobodex.waw.pl/) no wiec dzwonie, gosc mily wydaje sie kompetentny... ceny podobne ale... Gosc z tej firmy twierdzi ze LUK to dziadostwo a Sachs to super firma... hmm pytam dalej o łożysko igielkowe a gosc nagle wybucha śmiechem i mówi ze coś takiego jak łożysko igiełkowe w tych autach nie występuje... szok...

Pytanie który mechanik sie myli... bo ja zgłupiałem....

ups chyba wybrałem zly dział... powinno polecieć do "Uklad napedowy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokuj z tą firmą. Łożysko igiełkowe dla BKE: 06B 105 313 C - cena w ASO to 36zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokuj z tą firmą. Łożysko igiełkowe dla BKE: 06B 105 313 C - cena w ASO to 36zł

Bartku bardzo dziekuję za konkretna informacje.

Cos nie wierze ze Bogdan nie wiedział ze tam idzie to łożysko.

No mnie tez zaskoczyl swoja wypowiedzia (a mowil dosc przekonująco) dlatego postanowilem zapytac szersze grono uzytkownikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...