Treść opublikowana przez marewel
-
"Inny" klimatronik
Seryjny klimatronic w a80 miał identyczny wyświetlacz jak ten od B5.
-
Gumki wtryskiwaczy w pokrywie zaworów 2.5 tdi
Silikonowanie wszystkiego to tez nie jest najlepszy pomysł. Ja myślę ze taka uszczelka może wypalić stara przecież można odciąć.
-
Wędkarstwo
Łowisko jest PZW wiec limity raczej obowiązują.Chwalenie się kłusownictwem i zdechłymi rybami na stole to też niezła żenada chyba ze taka bida ze nie masz co jeść w domu. Wracając do tematu to jak sezon szczupakowy?
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
Własnie sedan jest beznadziejny a kombi naprawde ładne.
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
Niestety ale jest dokładnie tak jak mówisz. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Citroen C5 2.2 HDi 200 Automat Exclusive Tourer
Te cytryny nawet ładne są wykup tylko gwarancje długą.
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Być może moja pomyłka wkrótce to sprawdzę jaki to dokładnie model.
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Canon jest made in japan nicon china cena ta sama.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Kąty widzenie i cena pozatym ok.Amoled mialbyć w sonym już w tamtym roku nie wiem wiec na co czekają. ⢠⢠AMOLED w nowym Sony Xperia - wyĹwietlacz AMOLED trafi do nastÄpnego smartfonu Sony Xperia => Spokogadzet.pl ⢠â˘
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Ja jednak wole operować faktami a nie mitami: Najtańszy s3 : Samsung GALAXY S3 (3204309761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Najtańsza Z : SONY XPERIA Z NOWY WYSYŁKA GRATIS (3202979779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ja mam dziwnego znajomego może i tak.Ale nie pieni się tak ja ty bo ma sony xperia Z może po prostu jest obiektywny.FulHD nie widać różnicy na TV 26" a co mówić na ekranie 5". Zresztą czy jak gdzieś napisałem ze Z-etka to szajs a samsung w porównaniu do niej jest super? Xperia jest fajna bo wodoszczelna ładny design ale wyświetlacz jest słaby i tyle.
-
[B5 ADP] Wymiana tłoczka przód
Na autofrena sobie odpusc poszukaj zestawu ATE.
-
Tarcze klocki przód
Klocki nie miały pewnie taśmy dwustronnej dlatego ruszają się w zacisku i piszczą.
-
Jakiego smartfona kupić??? HTC/SE/NOKIA/MOTOROLA/SAMSUNG czy jeszcze coś innego?
Wole niebieski biały niż szary czarny zużycie energii mniejsze tez czuć a przy takich urządzeniach to bardzo ważne.Ponadto różnica w cenie miedzy Z i s3 to około 500zl a nie 200-300,ful hd przy tak małym ekranie kompletnie nie widoczne.Kolejna sprawa to s3 ma już prawie rok a Z'etka wyszła w lutym tego roku.Po xperi U zraziłem się do androida w wykonaniu sony (od prawie zawsze miałem telefony sony). Znajomy kupił Z jak tylko wyszła ale jak mu pokazałem s3 to powiedział ze jednak wolałby samsunga. Lada moment wyjdą TV oledowe co wtedy zrobisz?
-
końcówki drążka Lemforder 1BE
Katalog podaje bo takie były montowane ale pasują obydwa rodzaje.
-
końcówki drążka Lemforder 1BE
B5 miało do końca prosty na dużym stożku wiec niech mechanik się trochę douczy. Obydwa typy końcówek pasują z tym ze do sline jest bez gumy : http://media2mi.pl/p/2/294/453/photo-748a26e9-db93-4d5c-be42-edb40b0381eb-for_zoom.jpg
-
W jakiej sieci masz telefon?
Nie wiedziałem ze orange tak słabo przedzie.
-
vacum pompa
Pasuje każda aby z głowicy 8V.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
2 od dołu.
-
Swap hamulców z passata do a4 możliwe?
W passacie z tylu jest całkiem inna belka łożyska tarcze wiec raczej wątpię.
-
System operacyjny Android
Dużo śmigam po europie i mogę polecić sygic aura. Jeśli natomiast chodzi o PL to Auto mapa bezkonkurencyjna Chcesz powiedzieć ze auto mapa w EU sie nie sprawdza?
-
Swap hamulców z passata do a4 możliwe?
BHW to pierwszy silnik z walkami wyrównoważającymi dostępny tylko w usa BGW to europa bez wałków.Paski około roku 2004 do końca produkcji miały zwrotnice z dziura na mały stożek wahacza.
-
Swap hamulców z passata do a4 możliwe?
B5 nigdy nie miała 2.0 16v co wy wypisujecie.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak piszczy i skrzeczy to znaczy ze w prostym wahaczu sworzeń trze po aluminium bo wytarł się plastik lada dzień może się to urwać.
-
Swap hamulców z passata do a4 możliwe?
Przednie podejdą na 100% tylne nie bo w pasku są inne tarcze z tylu zaciski to nie wiem.
-
Swap hamulców z passata do a4 możliwe?
Zwrotnice możesz sobie założyć z s4 alu do wyboru do koloru W8 mial tylko szeroki rozstaw.