Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W jakiej sieci masz telefon?

W jakiej sieci jesteś? 363 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakiej sieci jesteś?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. W jakiej sieci masz telefon? Jaką polecasz i dlaczego?

Ja posiadam obecnie PLUS i jestem użytkownikiem od kilku dobrych lat w abonamencie dużo mam minut wymiennych na sms i 2000tys mms za free :naughty:

Opublikowano

a jak ktos ma w każdej ????

Opublikowano
a jak ktos ma w każdej ????

to znaczy ze juz nie wie na co kase wydawac:decayed:

Opublikowano

Eloszka :hi:

JA mam w orange POP :wink: i powiem taka sytuacja nawet spoooko 6zł 600 esemesów do orange

1000 minut 10zł 14 dni ważne do orange taaako dobrze dla tych co gadają duużo

:wink: i mają swojaków w orange ;p i dużo w sumie jest ofert

No powiem Ci tyle że w orange różne są oferty zalezy jaka taryfe wybierzesz :decayed:

Dużo jest taryf ;p zależy na czym Ci zależy na esach, dzwonieniu, na necie siedziec w tele tansze pakiety :wink:

ja osobiscie duzo pisze esków wiec wybralem POP-A :P

taryfy Orange na kartę - Na kartę - www.orange.pl

Opublikowano
  • Autor
a jak ktos ma w każdej ????

bogaty człowiek :grin:

Opublikowano

miałem plusa na karte, Heyah, Plusa na karte, pozniej plus abomament, teraz Play na abonament:wink:

Play tylko dlatego ze wszyscy znajomi maja i darmowe:wink:

Opublikowano

A ja mialem kiedys idee, pozniej plusa, ere a teraz play i jezeli dalej tak pojdzie to bedzie dalej i dalej.... miazdza konkurencje :decayed:

Opublikowano

mam plusa i abonament za 55zł, do plusa non stop za free (a prawie wszyscy do których dzwonię mają plusa ;)) + 600 minut miesięcznie do innych sieci, także play.

wcześniej byłem w orange i dla mnie ta firma jest tragiczna.

Opublikowano

ja mam abonament w T-mobile za 60 zł miesięcznie i w tym 400 minut do wszystkich sieci wymienialne na sms 1min/3sms i do tego jeszcze internet w telefonie

ale od razu mówię że szału nie ma z propozycjami w tej siecie przynajmniej rok temu nie było jak brałem ale myślę że za wiele się nie zmieniło

Opublikowano
a jak ktos ma w każdej ????

To znaczy że nie myśli.

Bo po co mieć np 4x50zł jak mozna mieć 1x100zł i mieć wszystko free.

Opublikowano

a jak sie ma za free ???? :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

free smsy i free minuty :decayed:

Opublikowano

Formuła 4.0 darmowe do wszystkich cały czas btw. Byłem w t-mobile i jak by było tańsze to bym tam został :facepalm:

Opublikowano
a jak sie ma za free ???? :grin::grin::grin::grin::grin:

tylko mafia ma za free:grin:

Opublikowano
  • Autor
a jak sie ma za free ???? :grin::grin::grin::grin::grin:

tylko mafia ma za free:grin:

albo szejk :polew:

Opublikowano

Na razie plus abonament za 60 zł, ale przechodzę do play gdyż w plusie nie można mieć umowy na 12 miesięcy tylko 24.

Opublikowano

Formula 4.0 Play wszystko zadarmo 2gb (75zl miesiecznie gdzie tak jest :)) transferu jedyny minus slaby zasieg 3g i wchodzai w roaming wtedy po necie A plus najwiekszy kozystaja z nadajnikow plusa i orange. Wdg mnie najlepsza siec. I telefony w normalnych pieniadzach

Opublikowano

ja mam w orange za 100 pln darmowe sms i rozmowy do wszystkich i 2 gb neta :kox:

tylko trochę zasięg mógłby być lepszy :kwasny:

Opublikowano

Play jak dla mnie najlepsza sieć za rozsądna cenę i z dobrymi telefonami w przystępnych cenach:naughty:

Opublikowano

100 zl w orange to duzo !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.