Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W jakiej sieci masz telefon?


Arkadiush

W jakiej sieci jesteś?  

363 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakiej sieci jesteś?



Rekomendowane odpowiedzi

abonament 55 netto na firmę i no limit dzwonienie i sms do wszystkich. Drugi to zło bo 135zł brutto i 1000 min i 2GB internetu

ale w jakiej sieci ?

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

No OK, ale ile tych minut i przez jaki okres można wykonywać rozmowy?

Jeśli mnie kalkulator nie kłamie to ładując za 50zł max co 3 miesiące i opłatach 0,29zł/min (0,03zł/min w "Ty i 3") to ja mam:

Od 172 minut bez żadnych pakietów do 1466 minut w "Ty i 3".

Czyli jakieś od 57 minut do 488 minut na miesiąc.

A więc i od 2 do 15 razy więcej niż faktycznie dziennie potrzebuję.

mi przechodzą te minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi przechodzą te minuty

No a mnie złotówki. Podane minuty są jedynie przelicznikiem kasy na posiadane za nie minuty.

Oczywiście można stracić wszystko. Przechodzą pod warunkiem, że w ciągu chyba miesiąca od zablokowania rozmów wychodzących doładuję konto i zaraz wracają.

+ jeszcze mam jakąś świnkę skarbonkę czy coś, że za każde doładowanie dodają mi kilka złociszy.

A ja mam POP na karcie SIM. Mam kartę SIM starszą od węgla. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stary poczciwy Pop na karte chyba jest najlepszy do obierania połączeń.

Ja mam w play, ale szukam karty do systemu alarmowego. Ma mieć jak najdłużej ważne połączenia wychodzące by móc wysyłać smsy w razie włączenia alarmu. Wiadomo - najtansza mnie interesuje. Nikt z niej nie będzie dzwonił.

Przypomniała mi sie moja matka jak rezygnowała z playa, po kilku dni walki z nimi, wkońcu połączyli ją z działem odzyskiwania klientów i dostała abonament 8zł, bo sie uparła że zrezygnuje. Koleś się już jej zapytał - to ile by Pani chciała mieć ten abonament? :polew:

A ona mówi - że za 8zł to może i by wzieła, ale wy to bardzo drodzy jesteście i rezygnuje :polew:

ale musiałbym dopytać ile ma minut i czy to taniej by wyszło niż twój POP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa telefony w Orange, jeden abo drugi na kartę i powiem, że na kartę jest zawsze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że wyślesz SMS o treści START pod bezpłatny numer 8002, a ważność Twojego konta wydłuży się do jednego roku od dnia wysłania SMS-a. :wink:

Skarbonka w Orange też jest dobra :decayed: Za doładowania daje ci sare do skarbonki zależy od kwoty doładowania :naughty:

  • wyślij SMS-a o treści SKARBONKA pod numer 848 (koszt: 20 groszy) lub
  • wpisz kod *110*06*00# na klawiaturze Twojego telefonu i zatwierdź przyciskiem połączenia

Usługę Urodziny możesz włączyć, jeżeli korzystasz z oferty co najmniej 31 dni,

*wysyłając SMS-a pod numer 506 (koszt: 20 gr), w którego treści wpisujesz swoje imię, datę urodzin oraz imienin (imię, dd.mm.rrrr, dd.mm) np.Kasia, 07.11.1989, 13.02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea POP :decayed:

Mam za to pytanie bo widzę, że rozrzut po sieciach macie. Ja jestem zdecydowanie bardziej odbierający niż dzwoniący gdzieś w stosunku 1:6-7, bo to po mnie się dzwoni, że trzeba coś zrobić, a jak robię to przecież dzwonić nie będę :P Mam gdzieś od 2000 roku Ideę POP, czyli teraz pOrencz i nigdy na nic nie zmieniałem z racji, że numer każdy znajomy ma a i ekonomicznego sensu nie było. A teraz się jeszcze tak porobiło, że w cholerę znajomych ma jakieś abonamenty co to im się wydaje, że mają wszystko za darmo, więc dzwonią do mnie w sprawach prywatnych a nie ja do nich. No czasem jak już trzeba to drydnę.

Najtaniej wychodzi mi ładować komórkę min. co 3 miesiące za 50zł (przedłużenie na kolejne 3 miesiące). Zazwyczaj tyle dzwonię, że ciągle mi zostaje na poczet kolejnych doładowań. Wychodzi to dokładnie 16,67zł za miesiąc.

Od lat wydzwania biedna Pani z callcenter z zapytaniem czy nie chcę przejść na abonament jako ich wieloletni klient gdzie proponuje mi abonamenty od chyba 25zł w górę.

Poszukałem trochę po tym co mają na kartę i nic.

Naprawdę nie ma żadnej oferty ciekawszej finansowo od tego co mam? Praktycznie tylko do odbierania i epizodycznego dzwonienia?

Kolego nie wiem jak na kartę ale przenoszenie numeru z sieci do sieci to raczej mały problem. Wiem, że w play na kartę jest jakiś pakiet, w którym za przychodzące rozmowy ty dostajesz minuty. Szczegółów nie znam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzisiaj przeniosłem się z plusa na karte do playa na abonament :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 8 lat jestem w Orange, z czego rok to mix a reszta abonament. W tej chwili za 79,90 w czym jest ok.300 minut do wszystkich, ok.300min do Orange, nielimitowane esy do Orange + 2000 smsów do wszystkich. Pakiet neta dodatkowy za dychę 300MB (mało straszliwie :P), mmsy liczone poza abonamentem :facepalm:

Zastanawiam się nad przejściem do Play, tylko cholera wie jaki będzie zasięg na tym moim zadupiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzisiaj przeniosłem się z plusa na karte do playa na abonament :)

został Ci ten sam numer ?:wink:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

Ja od 8 lat jestem w Orange, z czego rok to mix a reszta abonament. W tej chwili za 79,90 w czym jest ok.300 minut do wszystkich, ok.300min do Orange, nielimitowane esy do Orange + 2000 smsów do wszystkich. Pakiet neta dodatkowy za dychę 300MB (mało straszliwie :P), mmsy liczone poza abonamentem :facepalm:

Zastanawiam się nad przejściem do Play, tylko cholera wie jaki będzie zasięg na tym moim zadupiu ;)

no ja w Plusie mam 2000 mms za darmo :) i co miesiąc minuty ponad 600 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzisiaj przeniosłem się z plusa na karte do playa na abonament :)

został Ci ten sam numer ?:wink:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

Ja od 8 lat jestem w Orange, z czego rok to mix a reszta abonament. W tej chwili za 79,90 w czym jest ok.300 minut do wszystkich, ok.300min do Orange, nielimitowane esy do Orange + 2000 smsów do wszystkich. Pakiet neta dodatkowy za dychę 300MB (mało straszliwie :P), mmsy liczone poza abonamentem :facepalm:

Zastanawiam się nad przejściem do Play, tylko cholera wie jaki będzie zasięg na tym moim zadupiu ;)

no ja w Plusie mam 2000 mms za darmo :) i co miesiąc minuty ponad 600 :)

a jak to wygląda z smsami? i internetem?

Bo ja strasznie dużo piszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie dzisiaj przeniosłem się z plusa na karte do playa na abonament :)

został Ci ten sam numer ?:wink:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ----------

Ja od 8 lat jestem w Orange, z czego rok to mix a reszta abonament. W tej chwili za 79,90 w czym jest ok.300 minut do wszystkich, ok.300min do Orange, nielimitowane esy do Orange + 2000 smsów do wszystkich. Pakiet neta dodatkowy za dychę 300MB (mało straszliwie :P), mmsy liczone poza abonamentem :facepalm:

Zastanawiam się nad przejściem do Play, tylko cholera wie jaki będzie zasięg na tym moim zadupiu ;)

no ja w Plusie mam 2000 mms za darmo :) i co miesiąc minuty ponad 600 :)

a jak to wygląda z smsami? i internetem?

Bo ja strasznie dużo piszę :D

akurat sms są odliczne z minut i to jest ten -

a + internet ja za 10 zł miesięcznie w abonamencie mam bez limitu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

aczkolwiek ja mam też w mixie i mam za darmo sms za 10 zł do plusa cały miesiać a internet 500 mb jak wykorzystasz możesz dalej włączyć kolejny :)

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

arek to ile placisz ?

ja to płacę ale to była umowa 3 lata temu to płace 79 zł jakoś tak ;) Tomasz ten numer sam masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...