Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LuKaSz_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LuKaSz_A4

  1. Witam! Poszukuje kogoś z warszawy! Trzeba mi obejrzeć auto Audi a6 c5 http://allegro.pl/audi-a6-2-8-v6-quattro-kolor-navi-skory-z-niemiec-i5983662077.html Dokładnie te na górze link jeśli był by ktoś chętny i mogł go obejrzeć a najlepiej ta osoba co sie zna na samochodach i mogłby mi powiedzieć coś o tym samochodzie bo nie chce mi sie gnac tyle KM
  2. stracone 7;49 życiowych miunut
  3. Ktoś Coś jakieś foto z WOŚP-a ma ?
  4. LuKaSz_A4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobry Wieczur Panie powiedzćie mi jaki łolej najlepiej lac do 3.0 bezinum ??? bo koleszka wymienia i ma okres nie wie na jaki
  5. chciałbym mieć taka kobite <3
  6. https://www.youtube.com/watch?v=4yferJsMCm4https://www.youtube.com/watch?v=4yferJsMCm4
  7. https://www.youtube.com/watch?v=N010J2U2Wa8
  8. Poszukuję kogoś z Białej Podlaski, pilne
  9. Mordeczki mam sprawę ? Może ktoś nie daleko mieszka i jest na czasie czy by mógł mi sprawdzić samochód z grubsza ? Bo trochę mam do WAWY KM a szkoda walić Tyle KM zeby zobaczyć jeden samochód "Aleja Krakowska 183, 02-219 WARSZAWA" Seat Leon 7900.00 PLN. Warszawa - otoMoto.pl Jak by ktoś taki się znalazł Pisać PW
  10. https://www.facebook.com/photo.php?v=701148903276904&set=vb.129396577118809&type=2&theater
  11. Witam! Przebywa ktoś może czasami w : śWIEBODZIN " bo sprawe mam
  12. LuKaSz_A4 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Siema Słuchajcie mam sprawę malutką Bo mam ładny samochód do ogarnięcia w waszych rejonach i trzeba było by mi go z grubsza sprawdzić bo trochę w kit mam KM a ogólnie samochodzik znajduje sie " śWIEBODZIN " Może ktoś ma nie daleko i znajdzie trochę czasu żeby rzucić okiem na furkę odwdzięczę się
  13. ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 07:05 ----------
  14. Witam :hi:orientuje się ktoś może gdzie tu polerują w lubelskim felgi ? Jeśli tak pisać na PW
  15. Witam :hi:orientuje się ktoś może gdzie tu polerują w lubelskim felgi ? Jeśli tak pisać na PW
  16. Myślałeś nad czarną szybką ??
  17. obczajcie sobie kanał wiele dobrych śmiesznych filmików

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.