Skocz do zawartości
IGNOROWANY

W jakiej sieci masz telefon?


Arkadiush

W jakiej sieci jesteś?  

363 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakiej sieci jesteś?



Rekomendowane odpowiedzi

służbofon mam w plusie - limit 50zł z jeszcze nigdy nie wygadałem wiecej jak 20 :) a priv mam t-mobile na karte, nie wiem nawet po ile place za sms czy polaczenie. wiem ze dzieki promocji "rok waznosci konta" nie pamietam kiedy musiałem je doładowac :decayed:

To Ty chyba kolego chyba tylko nosisz telefon, a nie go używasz :D:naughty:

prywatnego uzywam głównie do słuchania muzy (mam fajnego SE z serii Walkman). ale ze sluzbowego gadam sporo, duzo smsów... nie wiem jakie sa stawki bo faktycznie grosze zawsze wychodza przy rozliczeniu. natomiast nie uzywam netu w ogóle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Orange 13 lat,przeszedłem do nju mobile,jest dokładnie jak w orange,tylko płace mniej,max mogę dostać rachunek 54zl,największy jaki dostałem 41zl,dzwonię,pisze,wysyłam mmsy do bolu,z netu korzystam kiedy chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-Mobile abonament 59zł (brutto) 600min do wszystkich sieci - wymienne na sms/mms + 250mb internetu za free. Dostałem (w lutym) HTC Desire X za 99zł.

Jeszcze nie udało mi się tego "zużyć" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Orange 13 lat,przeszedłem do nju mobile,jest dokładnie jak w orange,tylko płace mniej,max mogę dostać rachunek 54zl,największy jaki dostałem 41zl,dzwonię,pisze,wysyłam mmsy do bolu,z netu korzystam kiedy chce

abonament? jak można do nich przejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak abonament,wchodzisz na stronę,wypełniasz formularz,przyjeżdża kurier z umową i załatwione:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak abonament,wchodzisz na stronę,wypełniasz formularz,przyjeżdża kurier z umową i załatwione:wink:

Tylko że ja na razie w Orange i ze swoim numerem chciałabym przejść to też wszystko przez internet da się załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 4 lat w mixplusie i coraz gorzej nic sensownego nie proponuja a poza tym tam gdzie mieszkam juz zasieg sie pogorszyl i net z komy, najprawdopodobnie za miesiac przejde do playa ciekawe czy maja jakies fajne promocje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób pisze, że słabe telefony oferują przy taryfach poniżej 100 zł. A co mieliby niby oferować? Przecież nie najdroższe smartfony :wallbash:

Dobre telefony są w taryfach od 130 zł w górę. Wtedy można ponegocjować warunki umowy, limity lub ich brak itp.

Ja za swojego S3 w styczniu dałem 99 zł ale w abonamencie za 130 zł. I gdyby nie dupowaty zasięg w Orange byłbym bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przedłużałem ofertę z T-Mobile i szczerze nie polecam. Mam 600 albo 700 minut do wszystkich- OK jest git. 100 tyś SMS do wszystkich - no też OK. 2 GB internetu - No spoko. Telefon za 139 zł - Sony Xperia L - No fajnie.

Wszystko miało być w abonamencie 68 zł. Za pięknie by było... okazało się że za ten telefon będę musiał zapłacić 12 rat po 55 zł o czym nie zostałem poinformowany w rozmowie. Czyli mamy rachunek na 120 zł. Ehhh szkoda gadać 2 lata i żegnam się z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarez w play jest 50% tanie jak bierze sie abonament bez telefonu no limit ale bez neta ogolnie naktaniej a telefony wszedzie to szajs i drogo w h ostatnio sie interesowalem i nie ma nic ciekawego a jak chcesz jakis fajny fonik to ci 700 1000 zl kaza placic i w sumie wychodzi 2500 3000tysie i 2 lata uwiezienia

kupilem se fona za 600 i wybiore ktorys abonament do 50 na 12msc i heyah papa czyli 12razy po 50 zl plus 600 = 1200ZL i tyle wiec play sie klania ale zasieg to wszystkie sieci w mojej okolicy padaja poobnizali nadajniki bo unia unia unia tak kaze H,,,,im w plecy z tym zasiegiem moze kiedys wroci do normy

13 Lat temu z kazdej sieci (wioska obok 15tys miasta ) i byl zasieg kazdej sieci w 80% 100% a teraz cofamy sie .......:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...