Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

W jakiej sieci masz telefon?

W jakiej sieci jesteś? 363 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W jakiej sieci jesteś?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja od 8 lat jestem w Orange, z czego rok to mix a reszta abonament. W tej chwili za 79,90 w czym jest ok.300 minut do wszystkich, ok.300min do Orange, nielimitowane esy do Orange + 2000 smsów do wszystkich. Pakiet neta dodatkowy za dychę 300MB (mało straszliwie :P), mmsy liczone poza abonamentem :facepalm:

Zastanawiam się nad przejściem do Play, tylko cholera wie jaki będzie zasięg na tym moim zadupiu ;)

Zasieg taki sam, a nawet lepszy. Poniewaz mozesz kozystac z nadajnikow orange, play i plus 3g jak i 2g

Opublikowano
no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

Opublikowano
  • Autor
no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

teraz zauważyłem że do PLAY dużo osób przechodzi :wink:

Opublikowano
no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

teraz zauważyłem że do PLAY dużo osób przechodzi :wink:

tylko wez pod uwage ze jak przejdziesz do play to nikt do ciebie nie bedzie dzwonil z innych sieci bo do play jest za***iście drogo:whistling:

Opublikowano
no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

teraz zauważyłem że do PLAY dużo osób przechodzi :wink:

tylko wez pod uwage ze jak przejdziesz do play to nikt do ciebie nie bedzie dzwonil z innych sieci bo do play jest za***iście drogo:whistling:

Zanim się dowiedzą, że jestem w play to uhu ;) Chyba że ktoś liczy co do grosza wydatki na rozmowy

Opublikowano
no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

teraz zauważyłem że do PLAY dużo osób przechodzi :wink:

tylko wez pod uwage ze jak przejdziesz do play to nikt do ciebie nie bedzie dzwonil z innych sieci bo do play jest za***iście drogo:whistling:

Przeciez to plus jak dla mnie:polew: swiety spokoj:decayed:

Opublikowano

ja w orange jestem już jakieś 10 lat i muszę powiedzieć że nie dbają o stałych klientów z takim stażem i postanowiłem przejść do play w podobnym abonamencie dostałem 300 min więcej :decayed: no to chyba mówi samo za siebie...

Opublikowano
no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

teraz zauważyłem że do PLAY dużo osób przechodzi :wink:

tylko wez pod uwage ze jak przejdziesz do play to nikt do ciebie nie bedzie dzwonil z innych sieci bo do play jest za***iście drogo:whistling:

to jest juz jego zmartwienie a nie moje, Ci co wiedza puszczaja mi sygnał i oddzwaniam

bo mam minut w ...uj i nie wykorzystuje ich nawet w połowie

Opublikowano
ja w orange jestem już jakieś 10 lat i muszę powiedzieć że nie dbają o stałych klientów z takim stażem i postanowiłem przejść do play w podobnym abonamencie dostałem 300 min więcej :decayed: no to chyba mówi samo za siebie...

To prawda niestety :facepalm: W tej chwili mam na firmę 7 numerów z Orange (najstarszy wzięty jeszcze w Centertel jakieś 15 lat temu, trzy kolejne jeszcze w Idei ok. 10 lat temu, 1 numer ok 5 lat a najmłodsze 2 numery lekko ponad 6 miesięcy) i mają wyje...e na takiego klienta; w salonie proponują mi to samo co jest na stronie internetowej. Kiedyś miałem takiego kogoś jak opiekun biznesowy i nie dość że przyjeżdżał do firmy z ofertami, umowami i telefonami to zawsze był coś więcej zdziałać niż to co było oficjalnie. Teraz okazuje się że ten "świeżak" co przychodzi z chodnika ma takie same lub lepsze warunki a nie mówiąc o tych którzy chcą przenieść numer; wygląda tak jakby Orange nastawiony był tylko na nowego klienta a starego miał głęboko w du..e :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

Nie do końca tak to jest; nie dalej jak 2-3 tygodnie temu miałem spotkanie z Panią z Play'a i to co mi zaoferowała to du.y nie urywało, nie mówiąc o telefonach które były co najmniej śmieszne. Ofertę telefonów pokazała mi w mailu który otrzymała od swojego przełożonego; pod ofertą było napisane pogrubioną czcionką że te modele fonów mają "wypychać" więc Pani proponowała mi do abonamentu w okolicach 70-80zł brutto, Nokię 113 :facepalm: Nie wymagałbym Bóg wie czego gdybym miał abonamenty po np.: 30zł brutto ale średnio za te 7 numerów płacę 600-700zł miesięcznie więc chyba mogliby się bardziej postarać, szczególnie że nie chodzi tu o przedłużenie umowy lecz o "skuszenie" klienta ofertą do przeniesienia 7 numerów; poza tym zaznaczałem w rozmowie że do końca roku będę potrzebował do firmy jeszcze dwa dodatkowe numery.

Opublikowano
ja w orange jestem już jakieś 10 lat i muszę powiedzieć że nie dbają o stałych klientów z takim stażem i postanowiłem przejść do play w podobnym abonamencie dostałem 300 min więcej :decayed: no to chyba mówi samo za siebie...

To prawda niestety :facepalm: W tej chwili mam na firmę 7 numerów z Orange (najstarszy wzięty jeszcze w Centertel jakieś 15 lat temu, trzy kolejne jeszcze w Idei ok. 10 lat temu, 1 numer ok 5 lat a najmłodsze 2 numery lekko ponad 6 miesięcy) i mają wyje...e na takiego klienta; w salonie proponują mi to samo co jest na stronie internetowej. Kiedyś miałem takiego kogoś jak opiekun biznesowy i nie dość że przyjeżdżał do firmy z ofertami, umowami i telefonami to zawsze był coś więcej zdziałać niż to co było oficjalnie. Teraz okazuje się że ten "świeżak" co przychodzi z chodnika ma takie same lub lepsze warunki a nie mówiąc o tych którzy chcą przenieść numer; wygląda tak jakby Orange nastawiony był tylko na nowego klienta a starego miał głęboko w du..e :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

Nie do końca tak to jest; nie dalej jak 2-3 tygodnie temu miałem spotkanie z Panią z Play'a i to co mi zaoferowała to du.y nie urywało, nie mówiąc o telefonach które były co najmniej śmieszne. Ofertę telefonów pokazała mi w mailu który otrzymała od swojego przełożonego; pod ofertą było napisane pogrubioną czcionką że te modele fonów mają "wypychać" więc Pani proponowała mi do abonamentu w okolicach 70-80zł brutto, Nokię 113 :facepalm: Nie wymagałbym Bóg wie czego gdybym miał abonamenty po np.: 30zł brutto ale średnio za te 7 numerów płacę 600-700zł miesięcznie więc chyba mogliby się bardziej postarać, szczególnie że nie chodzi tu o przedłużenie umowy lecz o "skuszenie" klienta ofertą do przeniesienia 7 numerów; poza tym zaznaczałem w rozmowie że do końca roku będę potrzebował do firmy jeszcze dwa dodatkowe numery.

Jest sposób na nich..... wysyłasz pismo, że nie będziesz przedłużał umowy ale jakieś 2-3 miesiące wcześniej i będą do Ciebie dzwonili jak poparzeni, żebyś został. Oferty fajne się znajdą z dnia na dzień :decayed:

Opublikowano
ja w orange jestem już jakieś 10 lat i muszę powiedzieć że nie dbają o stałych klientów z takim stażem i postanowiłem przejść do play w podobnym abonamencie dostałem 300 min więcej :decayed: no to chyba mówi samo za siebie...

To prawda niestety :facepalm: W tej chwili mam na firmę 7 numerów z Orange (najstarszy wzięty jeszcze w Centertel jakieś 15 lat temu, trzy kolejne jeszcze w Idei ok. 10 lat temu, 1 numer ok 5 lat a najmłodsze 2 numery lekko ponad 6 miesięcy) i mają wyje...e na takiego klienta; w salonie proponują mi to samo co jest na stronie internetowej. Kiedyś miałem takiego kogoś jak opiekun biznesowy i nie dość że przyjeżdżał do firmy z ofertami, umowami i telefonami to zawsze był coś więcej zdziałać niż to co było oficjalnie. Teraz okazuje się że ten "świeżak" co przychodzi z chodnika ma takie same lub lepsze warunki a nie mówiąc o tych którzy chcą przenieść numer; wygląda tak jakby Orange nastawiony był tylko na nowego klienta a starego miał głęboko w du..e :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

Nie do końca tak to jest; nie dalej jak 2-3 tygodnie temu miałem spotkanie z Panią z Play'a i to co mi zaoferowała to du.y nie urywało, nie mówiąc o telefonach które były co najmniej śmieszne. Ofertę telefonów pokazała mi w mailu który otrzymała od swojego przełożonego; pod ofertą było napisane pogrubioną czcionką że te modele fonów mają "wypychać" więc Pani proponowała mi do abonamentu w okolicach 70-80zł brutto, Nokię 113 :facepalm: Nie wymagałbym Bóg wie czego gdybym miał abonamenty po np.: 30zł brutto ale średnio za te 7 numerów płacę 600-700zł miesięcznie więc chyba mogliby się bardziej postarać, szczególnie że nie chodzi tu o przedłużenie umowy lecz o "skuszenie" klienta ofertą do przeniesienia 7 numerów; poza tym zaznaczałem w rozmowie że do końca roku będę potrzebował do firmy jeszcze dwa dodatkowe numery.

Jest sposób na nich..... wysyłasz pismo, że nie będziesz przedłużał umowy ale jakieś 2-3 miesiące wcześniej i będą do Ciebie dzwonili jak poparzeni, żebyś został. Oferty fajne się znajdą z dnia na dzień :decayed:

Może to rzeczywiście dobry sposób

Niestety ale w tym roku przedłużyłem dwa numery z pewnych powodów; natomiast nic straconego żeby wypróbować Twój sposób ponieważ 26 października kończy mi się umowa (mogę ją przedłużyć 5 miesięcy wcześniej czyli pod koniec maja, zmienić abonament, wybrać telefon itd.) i to akurat na mój numer więc spróbuję sposobu o którym piszesz :wink:

Opublikowano
  • Autor
no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

teraz zauważyłem że do PLAY dużo osób przechodzi :wink:

tylko wez pod uwage ze jak przejdziesz do play to nikt do ciebie nie bedzie dzwonil z innych sieci bo do play jest za***iście drogo:whistling:

to jest juz jego zmartwienie a nie moje, Ci co wiedza puszczaja mi sygnał i oddzwaniam

bo mam minut w ...uj i nie wykorzystuje ich nawet w połowie

ja w plusie miesięcznie mam 600 minut :whistling:

Opublikowano
ja w orange jestem już jakieś 10 lat i muszę powiedzieć że nie dbają o stałych klientów z takim stażem i postanowiłem przejść do play w podobnym abonamencie dostałem 300 min więcej :decayed: no to chyba mówi samo za siebie...

To prawda niestety :facepalm: W tej chwili mam na firmę 7 numerów z Orange (najstarszy wzięty jeszcze w Centertel jakieś 15 lat temu, trzy kolejne jeszcze w Idei ok. 10 lat temu, 1 numer ok 5 lat a najmłodsze 2 numery lekko ponad 6 miesięcy) i mają wyje...e na takiego klienta; w salonie proponują mi to samo co jest na stronie internetowej. Kiedyś miałem takiego kogoś jak opiekun biznesowy i nie dość że przyjeżdżał do firmy z ofertami, umowami i telefonami to zawsze był coś więcej zdziałać niż to co było oficjalnie. Teraz okazuje się że ten "świeżak" co przychodzi z chodnika ma takie same lub lepsze warunki a nie mówiąc o tych którzy chcą przenieść numer; wygląda tak jakby Orange nastawiony był tylko na nowego klienta a starego miał głęboko w du..e :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

Nie do końca tak to jest; nie dalej jak 2-3 tygodnie temu miałem spotkanie z Panią z Play'a i to co mi zaoferowała to du.y nie urywało, nie mówiąc o telefonach które były co najmniej śmieszne. Ofertę telefonów pokazała mi w mailu który otrzymała od swojego przełożonego; pod ofertą było napisane pogrubioną czcionką że te modele fonów mają "wypychać" więc Pani proponowała mi do abonamentu w okolicach 70-80zł brutto, Nokię 113 :facepalm: Nie wymagałbym Bóg wie czego gdybym miał abonamenty po np.: 30zł brutto ale średnio za te 7 numerów płacę 600-700zł miesięcznie więc chyba mogliby się bardziej postarać, szczególnie że nie chodzi tu o przedłużenie umowy lecz o "skuszenie" klienta ofertą do przeniesienia 7 numerów; poza tym zaznaczałem w rozmowie że do końca roku będę potrzebował do firmy jeszcze dwa dodatkowe numery.

Jest sposób na nich..... wysyłasz pismo, że nie będziesz przedłużał umowy ale jakieś 2-3 miesiące wcześniej i będą do Ciebie dzwonili jak poparzeni, żebyś został. Oferty fajne się znajdą z dnia na dzień :decayed:

faktycznie działa... przeniosłem już jeden numer do play (też na firmę) minęły może 3 tygodnie i już miałem 2 telefony od orange z ofertą na drugi numer który kończy się w styczniu 2014 co prawda nie rozmawiałem jeszcze o szczegółach bo moim zdaniem podpisywać umowę z takim wyprzedzeniem to przesada ale coś się dzieje...

Opublikowano
ja w orange jestem już jakieś 10 lat i muszę powiedzieć że nie dbają o stałych klientów z takim stażem i postanowiłem przejść do play w podobnym abonamencie dostałem 300 min więcej :decayed: no to chyba mówi samo za siebie...

To prawda niestety :facepalm: W tej chwili mam na firmę 7 numerów z Orange (najstarszy wzięty jeszcze w Centertel jakieś 15 lat temu, trzy kolejne jeszcze w Idei ok. 10 lat temu, 1 numer ok 5 lat a najmłodsze 2 numery lekko ponad 6 miesięcy) i mają wyje...e na takiego klienta; w salonie proponują mi to samo co jest na stronie internetowej. Kiedyś miałem takiego kogoś jak opiekun biznesowy i nie dość że przyjeżdżał do firmy z ofertami, umowami i telefonami to zawsze był coś więcej zdziałać niż to co było oficjalnie. Teraz okazuje się że ten "świeżak" co przychodzi z chodnika ma takie same lub lepsze warunki a nie mówiąc o tych którzy chcą przenieść numer; wygląda tak jakby Orange nastawiony był tylko na nowego klienta a starego miał głęboko w du..e :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

no właśnie a ja potrzebuje duuużo smsów i duuużo internetu :grin:

To przejdz do Play-a. Za zmiane operatora dostaniesz wszystko razy dwa jak nie trzy

Nie do końca tak to jest; nie dalej jak 2-3 tygodnie temu miałem spotkanie z Panią z Play'a i to co mi zaoferowała to du.y nie urywało, nie mówiąc o telefonach które były co najmniej śmieszne. Ofertę telefonów pokazała mi w mailu który otrzymała od swojego przełożonego; pod ofertą było napisane pogrubioną czcionką że te modele fonów mają "wypychać" więc Pani proponowała mi do abonamentu w okolicach 70-80zł brutto, Nokię 113 :facepalm: Nie wymagałbym Bóg wie czego gdybym miał abonamenty po np.: 30zł brutto ale średnio za te 7 numerów płacę 600-700zł miesięcznie więc chyba mogliby się bardziej postarać, szczególnie że nie chodzi tu o przedłużenie umowy lecz o "skuszenie" klienta ofertą do przeniesienia 7 numerów; poza tym zaznaczałem w rozmowie że do końca roku będę potrzebował do firmy jeszcze dwa dodatkowe numery.

Jest sposób na nich..... wysyłasz pismo, że nie będziesz przedłużał umowy ale jakieś 2-3 miesiące wcześniej i będą do Ciebie dzwonili jak poparzeni, żebyś został. Oferty fajne się znajdą z dnia na dzień :decayed:

faktycznie działa... przeniosłem już jeden numer (też na firmę) minęły może 3 tygodnie i już miałem 2 telefony z ofertą na drugi numer który kończy się w styczniu 2014

cieszę się... na tych sku....li trzeba z ostrym nożem :grin:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ja mam orange za 79,90zł 345min do wszystkich, do tego 1-en numer w orange bez limitu min i sms, oraz 1000min na wybrany numer stacjonarny, net 300mb to wydatek 10zł

umowa kończy mi się w październiku i zastanawiam się nad przejściem do play.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jak narazie u mnie sieć plus i to na kartę ale niedlugo przechodzę do play na mini max jak narazie dla mnie super oferta :) max 29zl rozmowy 9zl max za SMS :)

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Opublikowano

służbofon mam w plusie - limit 50zł z jeszcze nigdy nie wygadałem wiecej jak 20 :) a priv mam t-mobile na karte, nie wiem nawet po ile place za sms czy polaczenie. wiem ze dzieki promocji "rok waznosci konta" nie pamietam kiedy musiałem je doładowac :decayed:

Opublikowano
służbofon mam w plusie - limit 50zł z jeszcze nigdy nie wygadałem wiecej jak 20 :) a priv mam t-mobile na karte, nie wiem nawet po ile place za sms czy polaczenie. wiem ze dzieki promocji "rok waznosci konta" nie pamietam kiedy musiałem je doładowac :decayed:

To Ty chyba kolego chyba tylko nosisz telefon, a nie go używasz :D:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.