-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tam gdzie jest przykrecony wspornik wału. Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
Przerobka pojedynczego tłumika na podwojny jak w 1.8T
Tak ;-) Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
dariuszqw obserwuje zawartość Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
-
B6 DIVISION
Nic nie musisz robić, odkręcasz przewody od chłodzenia skrzyni z chłodnicy i zostawiasz. A jak jesteś perfokcjonistą to wymień chlodnice bez wyjść na chłodzenia oleju ze skrzyni.
-
B6 DIVISION
Panowie ile jest warty sterownik skrzyni multitronic?
-
B6 DIVISION
Mam sprężyny od 1be i od gwintu fk ak, jak cos to priv Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pany wysyłał ktoś klapę bagażnika avant kurierem? Ile może to kosztować? Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie mam ze swojego alt parę gratów na handel, jakby co to priv. M.in. Pompa wspomagania, sprężarka klimatyzacji, alternator po regeneracji ok 6 mcy, rozrusznik, cewki też nowe około 6 mcy i wiele innych ;-) Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
Jak wyrezac reczna regulacje w lampach BIXENON
Muszą być ;-) Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
O kuwa zapomniałem, jutro lukne i drydne :-D ;-) Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
ja Cie widze jutro u siebie Oczywiście Andrzejku ;-) zakładam jutro quattro :-P Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Inny ale będzie mocniejszy :-P plany są zacne :-D Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka Ale najważniejsze że będzie quattro!!! Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Od automatu może być? Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka Alt i skrzynia multi na handel po wymianie na mocniejszy silnik ;-) jak coś to pisać. W skrzyni wymieniony olej w grudniu. Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
odpowietrzaj aż do skutku wszystkie zaciski, u siebie z 30 razy lecialem do okoła zanim było ok , też myślałem że nie ma nic powietrza a bąbelek jednak był Michał odkręć ten zacisk który Ci nie hamuje i trzymaj go w takiej pozycji żeby odpowietrznik był pionowo, włóż coś pomiędzy klocki o takiej samej średnicy co tarcza lub porostu tarcze i odpowietrzyj go parę razy i będzie grała gitara. :-D Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Siemka ;-) gdzie w okolicy Warszawy skupują katalizatory? I jakie ceny? Albo gdzie najlepiej je sprzedać? Mam od afn i alt... I nie długo będzie od avf. Ile może to być warte? Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pany ile może być warta lodówka w schowek z anglika?