Treść opublikowana przez marewel
-
Strzelanie po wymianie kpl.wachaczy?
Jakiej firmy wahacze?
-
Wędkarstwo
Jak było widać na tym stole to limity jednak przekraczasz.
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
To było tego więcej bo ja tylko raz widziałem? Wszyscy chcieli go oszukać jak zawsze?
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Coś maju wymiękł
-
Wędkarstwo
Uważaj na brzany to w tarle ich mięso jest trujące smacznego.
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Ale na chłopaka siedliście może jest niewinny?
-
Rozrząd - nie pokojący wygląd
Norma,a podobno paski conti się nie strzepią.
-
Po raz kolejny rozerwane gumy na przegubach
Nic tu nie zmienisz porostu w chinach nie maja dobrej gumy.Ja zakładałem już wszystko i najdłużej wytrzymywała ta w zestawie z przegubem metelli.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Żonie zostaw a nie będziesz sprzedał.
-
Opinie o rozrządzie firmy dayco z ASO
W 1.9 PD stosowano na 1 montaż Dayco i conti wiec o czymś to świadczy. http://www.rozrzad.pl/userdata/gfx/36255ca122ce413bf729f1e08c91ef7d.jpg
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Chyba trzeba się rejestrować. • Zaloguj http://vaglublin.pl/viewtopic.php?f=8&t=7488 [\code]
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Niestety wychodzi na to ze wpadłeś po IP.
-
Opinie o rozrządzie firmy dayco z ASO
Ale plote robisz dayco ma wierzchnia warstwę zszyta na łączeniu nawet jak ten szew puści to niczego to nie zmieni.
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
majuDJ czy ty prawda ze polowa tych głupkowatych wypowiedzi jest twoja? Wypadek na Witosa. Audi wbiło się w latarnię. 1 osoba nie żyje, dwie ranne - Lublin - Forum dziennikwschodni.pl - strona 5
-
Piszczą hamulce ( ciekawostka) Ręce opadają.
Podklej klocki na taśmę zanim wymienisz polowe samochodu.
-
System operacyjny Android
Jakis nawiedzony typo i tyle.
-
Oferta Pre-Paid - który operator najlepszy ?
START na numer 8002 i masz 365 dni ważne konto w orange
-
Wędkarstwo
Wiec kolego pomyliłeś wątki to ten jest o wędkarstwie a nie o mięsiarstwie.
-
Spada sprzedaż paliwa. Z biedy? Raczej nie
Wydaje mi się ze ten spadek 2% to ściema bo z tego ci ja widzę to oszczędza każdy nie tylko Wy wiec bardziej uwierzę w spadek 10%.W tym kraju robi się takie zakłamanie jak za PRL'u.
-
System operacyjny Android
Nie kuś
-
Głowica i uszczelka do oceny.
Zdjęcia podłej jakości ale wygląda na to ze 3 cyl delikatnie puszcza.
-
wysoka temp 1.9TDI AVF szybko spada, dziwny problem
Sprawdź pompę wody miałem to samo jak plastikowy wirnik się poluzował i nie było obiegu.
-
Dwa rodzaje AVF ? z napinaczem i bez ? prod 2002 / model 2003 o co chodzi ?
Nie prosciej zdjac osłone i sprawdzic?
-
Wędkarstwo
Ubolewam nad tym ze nie masz co jeść i musisz ubożyć i tak kiepski rybostan naszych wód.Jakbyś mieszkał w UK i mógł zabrać jedna rybę na tydzień to byś pewnie karty nie kupił bo się nie opłaca. Ja dzisiaj 5 rybek na spina wszystkie bez wymiaru.
-
Gumki wtryskiwaczy w pokrywie zaworów 2.5 tdi
Gdzie w instrukcji serwisowej napisane ze trzeba lepić uszczelki wtrysków silikonem? I nie mów mi tu o rogach uszczelek bo to inna kwestia.