Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spada sprzedaż paliwa. Z biedy? Raczej nie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Odsyłam do linku...

Spada sprzedaż paliwa. Z biedy? Raczej nie - Poboczem.pl

Moim zdaniem ceny paliw sprawiły, że jak nie musimy korzystać w auta to przesiadamy się teraz na rower, spacery itp.

I niech nie mówią że szara strefa się powiększa...

Opublikowano

ale za to będziemy mieć zdrowsze społeczeństwo ;)

Opublikowano

troche ma na to wpływ osłabienie działalnosci branzy budowlanej- koparki i inne maszyny budowlane.

sam pracuje w budownictwie i dopiero w tej chwili cos sie rusza do przodu a jest juz maj...

Opublikowano

i super zeby ludzie wcale benzy nie brali to by moze cena paliwa była nizsza. sam do pracy z kumplem chodzimy z buta a mam tylko 1 km a do tej pory autem sie jezdziło:grin:

Opublikowano
  • Autor

Ja też widzę po sobie...

teraz wyrobiłem sobie taki nawyk że jak nie muszę używać samochodu to nie używam.... rowerek, piechotka :decayed:

No panowie nie ma śmiania... u mnie dzisiaj ropa na Orlenie po 5,26... tak tanio jeszcze nie było... :grin:

Opublikowano

Ja też do pracy teraz piechotą i 3 razy się zastanowię nim gdzieś pojadę

Opublikowano

tez sie niedługo przesiade na rower.:grin:

Opublikowano

polska rzeczywistosc

Opublikowano
tez sie niedługo przesiade na rower.:grin:

i tak po kolei bedziemy sie przesiadac na konie i wozy drabiniaste.

przeciez ten kraj juz sie cofa w rozwoju. dziekujemy panie tusk...

Opublikowano
ziekujemy panie tusk...

Nie mów i nim ,,Pan'' bo na to nie zasługuje....:decayed:

ze 2 lata temu robiłem około 30 na rok... teraz w ciagu poł roku 3 tys:wink:

Opublikowano

Spowolnienie gospodarcze to i mniejsze zapotrzebowanie na paliwa.

Opublikowano

Jestem ciekawy ile paliwa sprzedaje sie w Poznaniu a ile w Elblągu i okolicach:polew::polew::polew:.

Mieszkam w pomorskim i też słysze ,że dociera ..... . Ale wlaśnie to ograniczyli...:polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

mariuszbazar

Dla zdrowotności dla zdrowotności...

Posadzić dupe w aucie i jechać to każdy głupi może...

Jak mamy pracować do 67-roku życia to musimy dbać o zdrowie :wink:

Opublikowano

Czy tak tanio paliwo jest to nie wiem :facepalm: przy granicy z DE na BP tankowałem i benzyna i ON po 5.80 wjechałem do centrum polski 5.20 bliska. :banan:

Opublikowano

Wydaje mi się ze ten spadek 2% to ściema bo z tego ci ja widzę to oszczędza każdy nie tylko Wy wiec bardziej uwierzę w spadek 10%.W tym kraju robi się takie zakłamanie jak za PRL'u.

Opublikowano
mariuszbazar

Dla zdrowotności dla zdrowotności...

Posadzić dupe w aucie i jechać to każdy głupi może...

Jak mamy pracować do 67-roku życia to musimy dbać o zdrowie :wink:

ja dziekuje rządowi za takie dbanie o moje zdrowie:facepalm:

Opublikowano

W moim przypadku wydatki na paliwo to też koszmar :kwasny: Niestety do pracy mam 24km w jedną stronę i bez auta ciężki temat; ponadto w pracy często muszę gdzieś podjechać zawieźć dokumenty itp. więc....

Na sezon letni jedyna oszczędność to dojazdy motocyklem = mniejsze spalanie i większa przyjemność :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.